Kaufland rozdaje nagrody w Jesiennej Loterii – do wygrania m.in. vouchery na zakupy na rok o wartości 24 000 zł

Sieć Kaufland przygotowała dla swoich klientów Jesienną Loterię, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Każda osoba, która w okresie od 6 października do 16 listopada zrobi zakupy za minimum 100 zł, otrzyma zdrapkę. Na piętnastu szczęśliwców czeka voucher o wartości 24 000 zł do wykorzystania w sklepach Kaufland. 

Jesienna Loteria sieci Kaufland potrwa od 6 października do 16 listopada. Każda osoba, która zrobi zakupy za minimum 100 zł (z wyłączeniem określonych produktów), otrzyma od kasjera zdrapkę. W przypadku płatności w kasie samoobsługowej, po zdrapkę należy udać się do pracownika sklepu. Do wygrania jest ponad 850 000 nagród natychmiastowych, takich jak żetony do wózków, magnesy na lodówkę, vouchery do wykorzystania w trakcie kolejnych zakupów o wartości 2 zł i 5 zł oraz po zarejestrowaniu 400 zł i karty paliwowe o wartości 400 zł. 

Klienci, którzy dodatkowo zarejestrują paragon na stronie www.jesiennaloteriakaufland.pl, wezmą udział w loterii i powalczą o nagrody główne, w tym: 15 voucherów na całoroczne zakupy w sklepach Kaufland o wartości 24 000 zł i 20 voucherów na wycieczkę o wartości 6 000 zł każdy. 

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.jesiennaloteriakaufland.pl. 

 

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1450 sklepów i zatrudnia ok. 148 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 237 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników. 

Asortyment sklepów Kaufland liczy kilkanaście tysięcy produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.

Kaufland realizuje swoją misję w oparciu o cztery fundamentalne wartości, którymi są: jakość, wybór, cena i łatwość zakupów. Jako firma odpowiedzialna, w ramach strategii zrównoważonego rozwoju pn. „Zróbmy to razem”, Kaufland angażuje w swoje działania różne grupy interesariuszy – pracowników, partnerów biznesowych, klientów, lokalne społeczności, organizacje pozarządowe oraz podejmuje i wspiera inicjatywy mające na celu promowanie zdrowego odżywiania, przeciwdziałanie marnowaniu żywności, poprawę dobrostanu zwierząt, przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, redukcję zużycia tworzyw sztucznych.