Interprint GmbH poszerza swój zarząd

 Interprint GmbH, Arnsberg, jeden z wiodących na świecie producentów powierzchni dekoracyjnych dla przemysłu materiałów drewnopochodnych, mebli i podłóg, poszerza swój zespół zarządzający. Stephan Igel wzmocnił Interprint GmbH jako dyrektor zarządzający od 1 lipca 2022 roku i dołączył do zespołu w skład którego wchodzą: Hideo Yoshikawa (CEO), Jens Bauer (CFO), Robert Bierfreund (COO) i Holger Dzeia (CSO).  Ponadto, jako CBDO (Chief Business Development Officer – Dyrektor ds. rozwoju działalności), przejmie całkowitą odpowiedzialność za regionalny i produktowy rozwój działań biznesowych, jak również za zarządzanie produktami w ramach międzynarodowej organizacji.

Stephan Igel ma 54 lata, jest żonaty i ma jedną córkę. Jest menedżerem z doświadczeniem w handlu międzynarodowym i sprawdzonym ekspertem w branży papierów dekoracyjnych. Po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem zajmował różne odpowiedzialne stanowiska kierownicze przez prawie 30 lat w Felix Schoeller Group, jednym z największych na świecie producentów papieru fotograficznego i bazowego pod druk dekoracyjny.

Hideo Yoshikawa (CEO): „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Stephan Igel, wieloletni i bardzo szanowany specjalista w branży, dołączył do naszego globalnego zespołu, aby kontynuować ponad 50-letnią historię sukcesu firmy INTERPRINT”