JDE prezentuje nową kawę Jacobs Gold

W poniedziałek 11 lipca wystartowała kampania reklamowa JDE promująca nową kawę mieloną: Jacobs Gold. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

Jacobs Gold to zupełnie nowa propozycja w portfolio marki. Powstał z myślą o konsumentach poszukujących bogatego i harmonijnego smaku, a jednocześnie wyrazistego aromatu kawy Jacobs.

W najnowszej kampanii JDE kawa Jacobs Gold promowana jest z wykorzystaniem spotów emitowanych w TV, kanałów digital (YouTube, portale horyzontalne, aplikacje gazetkowe), social mediów (Facebook, Instagram), jak również materiałów POS w sklepach stacjonarnych. Kampania potrwa do 18.09.2022.

Działania od strony mediowej realizowane są przez agencję mediową Havas Media, produkcję telewizyjnego spotu sponsorskiego zrealizowała agencja Saatchi & Saatchi za kreacje digitalowe odpowiedzialna była zaś agencja Hercules Transforming Communication.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Grupa agencji specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands oraz najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania mediowe i marketingowo-technologiczne. W jej skład wchodzą niezależne podmioty: Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki działające w obszarze Digital Marketingu: Ecselis (agencja performance marketingu zintegrowana z SEO i kontentem), DBI (data science, analityka i data driven marketing), Programmatic Hub (integracja danych i narzędzi w ekosystemie programatycznym), Socialyse (social media, influencer marketing, gaming, e-sport oraz content marketing, kreacja digital & design), Havas Market (kompleksowe usługi dla e-commerce i marketplace), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Havas Intelligence (badania i strategia). Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.