Automatyzacja, dystrybucja, logistyka – bezpłatna konferencja Comarch dla firm produkcyjnych

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak przy użyciu nowoczesnych technologii usprawnić procesy produkcyjne w firmie, a niektóre nawet zautomatyzować, to cykl bezpłatnych spotkań w ramach konferencji Produkcja w dobrych rękach 2022 będzie do tego idealną okazją. Podczas wystąpień zostaną omówione takie zagadnienia jak wykorzystanie systemu ERP do zarządzania firmą produkcyjną, optymalizacja procesów magazynowych, czy też utrzymanie ruchu z wykorzystaniem mechanizmów robotyzacji oraz Internetu Rzeczy. W agendzie znajdują się również wykłady o zarządzaniu dokumentacją, przygotowywaniu raportów analitycznych oraz wystąpienia praktyków, czyli prezentacje zrealizowanych wdrożeń systemów klasy ERP.

Spotkania odbędą się w drugiej połowie maja w pięciu miastach w Polsce: Kraków (18.05), Katowice (19.05), Warszawa (24.05), Poznań (25.05), Wrocław (26.05). Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę Konferencja Produkcja w dobrych rękach i wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP. 

Spotkanie będą okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z osobami z innych przedsiębiorstw.

Pełna agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://events.comarch.com/erp/produkcja-2022/.