ADP drugi rok z rzędu wygrywa prestiżową nagrodę Global Payroll Supplier of the Year

19.06.2023 r., Warszawa – ADP, światowy lider w dziedzinie kadr i płac, drugi rok z rzędu wygrywa renomowaną nagrodę „Światowego Dostawcy Roku” w konkursie organizowanym przez Global Payroll Association Awards 2023. Po raz kolejny rozwiązania ADP w zakresie naliczania płac i administracji personalnej zostały docenione i uznane na arenie międzynarodowej przez GPA.

Global Payroll Association (GPA), wiodąca organizacja wspierająca specjalistów ds. płac na całym świecie, co roku wyróżnia wybitne osiągnięcia firm zajmujących się tematyką kadrowo-płacową. W tegorocznej edycji konkursu, firma ADP została nagrodzona za niezawodne dostarczanie usług, niezależnie od liczby pracowników, kraju, czy regionu, w którym znajdują one zastosowanie. Programy ADP nie mają sobie równych, zwłaszcza tam, gdzie łączą się kadry, płace, talenty, czas, podatki, świadczenia i dokładność. To bowiem dokładność w dopilnowywaniu, aby rozwiązania ADP były zgodne z przepisami danego kraju, była jednym z czynników, które pozwoliły na zdobycie tego wyróżnienia. Jury doceniło także relacje, jakie ADP utrzymuje z klientami, czego dowiodły przedstawione przez nich pochlebne referencje, składane w procesie zgłoszeń kandydatów. Te przychylne opinie nie mogą dziwić, ADP – globalny dostawca, rozwiązań kadrowo-płacowych przechowywanych w chmurze – jest niekwestionowanym liderem outsourcingu biznesowego i analiz, które cenione są na całym świecie. Doświadczenie, dogłębna analiza i najnowocześniejsza technologia firmy ADP przekształciły paski płac z funkcji jedynie administracyjnej w strategiczną przewagę biznesową. Dzięki ekspansywnemu globalnemu zasięgowi, ADP obsługując klientów w ponad 140 krajach, wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkową zdolnością obsługi klientów w wielu regionach, utrzymując ten sam poziom rzetelności usług. Przy czym należy zaznaczyć, że firma przywiązuje szczególną wagę, by zapewniać swoim klientom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa danych, gwarantując ich 100 proc. zgodność.

Jesteśmy zaszczyceni, że drugi rok z rzędu zostaliśmy docenieni przez tak szanowaną organizację jak GPA. Jako firma nieustannie staramy się zapewniać naszym klientom najlepszą obsługę, spełniając różne standardy rynkowe i zachowywać zgodność naszych rozwiązań z przepisami na całym świecie. Ta nagroda jest potwierdzeniem naszego rozwoju – komentuje Virginia Magliulo, prezes Employer Services International, w ADP.

***

O ADP (NASDAQ-ADP)

Tworzymy lepszą przestrzeń dla pracy. Dostarczamy innowacyjne produkty, najwyższej jakości usługi i wyjątkowe doświadczenia, które pomagają w pełni wykorzystać potencjał pracowników. HR, zarządzanie talentami, benefitami pozapłacowymi, listą płac przy zgodności z przepisami. W oparciu o dane, z myślą o ludziach. Dowiedz się więcej na www.adp.pl.

ADP, logo ADP oraz hasło “Always Designing for People” to znaki handlowe należące do ADP, Inc. Wszelkie pozostałe znaki należą do ich odpowiednich właścicieli. Copyright © 2023 ADP, Inc.