Wyjątkowa formuła i różnorodność kolorystyczna– cienie do powiek od Color Care!

Delikatny czy bardziej wyrazisty? W stonowanych a może bardziej odważnych kolorach? O matowym czy błyszczącym wykończeniu? Za pomocą cieni do powiek makijaż oka można wykonać na wiele różnych sposobów. Dzięki nim, w łatwy sposób można odmienić swój wygląd, od podkreślenia urody w stonowanych kolorach po wyrazisty, wyróżniający się na ulicy look. Niezależnie od preferencji, na efekt finalny makijażu wpływa jakość wybranych cieni. Marka Color Care stawia na bogatą gamę kolorystyczną, wyjątkowe formuły zawierające składniki pielęgnacyjne a także wysoką pigmentację cieni do powiek. Dzięki temu, makijaż oka z efektem wow jest gwarantowany!

Różnorodne kolory

Każda paleta Color Care posiada cienie matowe, perłowe oraz brokatowe dobrane w taki sposób, by razem tworzyły spójną całość. To zdecydowanie ułatwienie podczas wykonywania makijażu, ponieważ w jednym miejscu znajdują się dobrze współgrające ze sobą odcienie. Color Care stawia na różnorodność, dlatego w asortymencie dostępne są palety w stonowanych odcieniach brązu, a także wpadające w różowe i fioletowe tony. Niewątpliwym atutem jest dostępność pojedynczych cieni, dzięki którym można uzupełnić braki w palecie, gdy skończy się ulubiony kolor. Palety są tak stworzone, że każda kobieta, niezależnie od swoich umiejętności, będzie potrafiła wykonać nimi makijaż oka. Przede wszystkim zestawienia kolorystyczne są bardzo dobrze przemyślane a cienie ładnie się uzupełniają. Wykończenie matowe stanowi idealną bazę, takie cienie sprawdzą się do budowana kształtu powieki, natomiast wszelkiego rodzaju błyski pięknie wyglądają na jej ruchomej części. To prosta zasada, o której warto pamiętać, komentuje Joanna Dobosz, makijażystka.

Wyjątkowa formuła

Podstawą dobrej jakości cieni do powiek jest ich odpowiednia formuła, która przekłada się na trwałość oraz pigmentację. Color Care stawia na skład 100% wegański, a także zawartość składników pielęgnacyjnych takich jak olej z awokado czy witamina E. Zależy nam, by oferować produkty najlepszej jakości a każda klientka czerpała radość z korzystania z naszych kosmetyków. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze cienie do powiek odznaczały się wyjątkową trwałością oraz wysoką pigmentacją, to dla nas bardzo ważne. Podczas etapu tworzenia formuły cieni współpracujemy z ośrodkami badawczymi, dzięki czemu wiemy, że nasze cienie będą pod każdym względem dopracowane, komentuje Patrycja Stanik, założycielka marki Color Care.

Kluczem do sukcesu uwielbianych przez kobiety cieni do powiek Color Care jest ich odpowiednia formuła zapewniająca wysoką pigmentację i trwałość oraz zestawienia kolorystyczne pozwalające na różnorodne makijaże.

Wspomniane cienie do powiek dostępne są na stronie color-care.com

Color Care to założona w 2016 roku polska marka kosmetyków makijażowych, wielokrotnie nagradzana w plebiscytach konsumenckich i branżowych. Koncepcje jej produktów są realizowane we współpracy z czołowymi polskimi ośrodkami badawczymi. Znamiennym dla wszystkich kosmetyków marki jest ich skład — w 100 % wegański i w większości oparty na naturalnych składnikach aktywnych. Ich dobór odbywa się z myślą o pielęgnacji skóry, która często wymaga szczególnego traktowania. Dobroczynne oleje i witaminy są więc surowcami stanowiącymi ważną część każdego produktu. Cechą charakterystyczną kosmetyków Color Care jest ponadto ich mocne napigmentowanie oraz większa niż w przypadku innych marek — gramatura. To połączenie przekłada się na ponadprzeciętną jakość oraz wydajność produktów. Bogate portfolio wysokiej jakości kosmetyków, tworzonych według własnych, unikalnych receptur, stale się powiększa.

Więcej informacji o marce Color Care na www.color-care.com