Wiemy, co Popeyes przygotował na otwarcie pierwszej 
restauracji w Szczecinie

Trzy roczne vouchery na darmową kultową kanapkę Chicken Sandwich dla pierwszych gości w kolejce, do tego 100 bezpłatnych kanapek w dniu otwarcia, lemoniada, muzyczny tramwaj niczym Mardi Gras na ulicach Szczecina pod batutą Brass Bandu przygrywającego w rytmach z Nowego Orleanu. To wszystko czeka na mieszkańców Szczecina już w najbliższy piątek, 28 lipca od godziny 11.000 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy przy Al. Wyzwolenia 18. Poza muzyką na żywo oczekiwanie w kolejce po kurczakowe pyszności umilą gościom iluzjonista, fotobudka 360, czy stoisko z tatuażami.

Podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia i wszystko zdaje się to potwierdzać, bo od debiutu Popeyes w Polsce kolejki nie maleją! Tym razem Popeyes zaprasza do swojej pierwszej restauracji w Szczecinie. Czego mogą się spodziewać goście? – Mocy soczystego, chrupiącego kurczaka, wyrazistych przypraw z Luizjany, które zaskoczą niejedno podniebienie oraz eksplozji kulinarnej radości. W dniu otwarcia goście zjedzą m.in. kultową kanapkę Chicken Sandwich, niepowtarzalne w smaku frytki Cajun oraz kawałki kurczaka – Signature Chicken, Louisiana Wings, Chicken Tenders, czy Onion Rings, a do tego słynne dipy: Mardi Gras, NOLA, Bold BBQ, Bayou Buffalo. Niemal wszystkie dania z kurczaka będą dostępne w wersji pikantnej i łagodnej.

Sieć znowu zaskakuje promocjami na otwarcie; pierwsze trzy osoby, które 28 lipca ustawią się w kolejce przed Centrum Handlowo – Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie, w specjalnie oznaczonej strefie (z flagami z logo Popeyes, od Al. Wyzwolenia) otrzymają roczne vouchery na darmową kanapkę Chicken Sandwich. Natomiast pierwsza setka osób stojących już przed samą restauracją zje Chicken Sandwich za darmo, w dniu otwarcia.* Chętnych do odwiedzenia restauracji przywiezie do Centrum Galaxy specjalny tramwaj – znana szczecinianom linia Perełka, w której korowód gości wprost do lokalu poprowadzi Brass Band.

– Bardzo jesteśmy ciekawi reakcji szczecinian na naszą markę. Wrocławskie kolejki przebiły nasze oczekiwania i oczywiście mamy apetyt na więcej. Najważniejsze jednak, żeby mieszkańcy Szczecina pokochali smaki Popeyes i dzięki specjalnej mieszance przypraw, wyczuwalnej w każdym kęsie naszych dań, poczuli cząstkę Luizjany mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE. Popeyes wyróżnia się smakiem, ale i energią pulsującą w luizjańskich rytmach, dlatego też pierwszy dzień otwarcia pierwszej w Szczecinie restauracji ma być smaczny, głośny, kolorowy i radosny niczym tętniące życiem ulice Nowego Orleanu – dodaje Aleksandrowicz.

Ta niezwykła mieszanka przypraw, o której wspomina Aleksandrowicz, to Cajun. Zawiera ona, m.in. paprykę, czosnek, pieprz cayenne i oregano. Jej unikatowa receptura sprawia, że wszystkie dania mają niepowtarzalny smak. Menu Popeyes czerpie inspirację z tradycji Nowego Orleanu, miasta różnych kultur i grup etnicznych.

___
Założony w Nowym Orleanie w stanie Luizjana w USA w 1972 roku, Popeyes® ma ponad 50-letnią historię i tradycję kulinarną. Kuchnia Popeyes® wyróżnia się unikalnym menu, w stylu luizjańskim. Sieć znana jest z doskonałego smaku kurczaka marynowanego w mieszance przypraw Louisiana Cajun, którego można spróbować w wersji łagodnej i pikantnej. W ofercie znajdziemy kanapki z kurczakiem czy rożne części panierowanego kurczaka. Nie zabraknie też dodatków typowych dla kuchni amerykańskiej. Przywiązanie sieci do dziedzictwa i aromatycznego, autentycznego jedzenia z Luizjany pozwoliła Popeyes® stać się jedną z największych na świecie restauracji szybkiej obsługi z kurczakiem, z prawie 4200 restauracjami w USA i na całym świecie. Popeyes jest spółką zależną Restaurant Brands International Inc. (“RBI”), jednej z największych na świecie firm zajmujących się restauracjami szybkiej obsługi z ponad 35 miliardami dolarów rocznej sprzedaży w całym systemie i około 30000 restauracji w ponad 100 krajach. RBI jest właścicielem czterech najbardziej znanych i kultowych marek restauracji szybkiej obsługi na świecie – BURGER KING®, TIM HORTONS®, POPEYES® i FIREHOUSE SUBS®. Markę Popeyes do Polski wprowadza firma Rex Concepts. Aby dowiedzieć się więcej o marce Popeyes®, odwiedź stronę www.popeyespolska.com lub śledź nas na Facebooku, Tiktoku, Twitterze i Instagramie.