Wielka Wyprawa Maluchów 2024. Rutkowski Group Partnerem Wspierającym

W 2023 roku blisko 2000 dzieci ucierpiało w wypadkach drogowych. Te przerażające statystyki skłoniły Gigantów Polskiej Motoryzacji do podjęcia działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach i pomocy poszkodowanym. W ramach Wielkiej Wyprawy Maluchów, 5 lipca, spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w kierunku Monte Cassino, wyruszyło 80 klasycznych Fiatów 126p. Celem podróży mierzącej 3200 km i prowadzącej przez 8 krajów jest zebranie miliona euro na wsparcie dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych oraz na edukację i prewencję.

Wśród ambasadorów i uczestników są giganci motorsportu: Longin Bielak, Sobiesław Zasada, Maciej Wisławski, Rafał Sonik, Kajetan Kajetanowicz i Bartosz Ostałowski. Partnerem Wspierającym została marka Rutkowski Group z Załogą nr 105 w składzie Magda i Przemek Rutkowscy. Ich zaangażowanie jest wyrazem wsparcia firmy dla społecznych inicjatyw oraz pomocy dzieciom potrzebującym rehabilitacji, terapii i pomocy psychologicznej po wypadkach drogowych. Załoga firmy Rutkowski Group podobnie jak 79 pozostałych otrzymała indywidualną puszkę dostępną pod adresem: https://zrzutka.pl/wielkawyprawamaluchow/s/rutkowski

Uczestnicy wyprawy nie rywalizują na czas, a na zebrane środki, które zostaną przekazane fundacjom Inter Cars, Polskiego Związku Motorowego oraz Euvic the Good People.

default
default

-Jako Rutkowski Group zawsze staramy się angażować w projekty, które mają realny wpływ na życie ludzi. „Wielka Wyprawa Maluchów 2024” to nie tylko rajd samochodowy, ale przede wszystkim inicjatywa, która zwraca uwagę na kwestie bezpieczeństwa na drogach i wspiera dzieci potrzebujące pomocy po wypadkach. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Zachęcamy do wpłat do naszej wirtualnej puszki. Tylko wspólnym wysiłkiem uda nam się osiągnąć zakładany cel – milion złotych dla dzieci – mówi Przemek Rutkowski.

Trasa Wielkiej Wyprawy Maluchów 2024 to ekscytująca podróż przez osiem krajów Europy. Rajd rozpoczął się w Warszawie, a jego uczestnicy będą przejeżdżać przez malownicze tereny Polski, Czech, Austrii, Włoch, Słowenii, Chorwacji, Węgier oraz Słowacji. Całkowity dystans wynosi 3200 kilometrów, a na trasie przewidziane są liczne atrakcje i przystanki, gdzie lokalne społeczności będą mogły dołączyć do zabawy i wesprzeć szczytny cel. Kulminacyjnym punktem wyprawy jest meta w Monte Cassino, a uroczyste zakończenie odbędzie się na Rynku w Krakowie.

-W Rutkowski Group wierzymy w siłę wspólnego działania. „Wielka Wyprawa Maluchów” to dla nas nie tylko okazja do wsparcia szczytnego celu, ale również możliwość zwrócenia uwagi na problem bezpieczeństwa na drogach. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie pomoże w zbiórce funduszy i edukacji społeczeństwa, co przełoży się na realne zmiany w życiu dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych – podsumowuje Kamil Rutkowski, prezes firmy i zachęca do śledzenia poczynań załogi Rutkowski Group na Facebooku!

https://www.facebook.com/share/bC1eqKuDhFxDYSS7/

W wydarzeniu na Facebooku Rutkowski Development na bieżąco umieszczane są informacje o postępach załogi oraz ekscytujące zdjęcia i filmy z trasy, dzięki którym można poznać kulisy tej niezwykłej przygody.