Tygryski – Jeszcze więcej do chrupania!

Nie ma nic lepszego niż wspólna zabawa w gronie najbliższych, ale nawet ta najlepsza, nie może się obyć bez ulubionej przekąski tuż pod ręką. Tygryski pałeczki z nadzieniem czekoladowym i truskawkowym to pyszne chrupki, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Teraz są dostępne w promocyjnych opakowaniach +12% gratis! To jeszcze więcej przyjemności z chrupania dla małych i dużych łasuchów. Wybierzcie swój ulubiony smak lub po prostu cieszcie się nimi wszystkimi!

Little daughter sitting with parents holding smart phone showing playing games using online apps, mom dad having bought new device teaching kid, people having video call. Modern wireless tech concept

  Tygryski pałeczki nadziewane

Te kukurydziane przysmaki łączą przyjemność chrupania ze słodyczą nadzienia. Wypełniające pałeczki nadzienie występuje w dwóch pysznych smakach: czekoladowym i truskawkowym, a do tego jest termostabilne, dzięki czemu przekąska nie brudzi rączek. Nic dziwnego, że ta przegryzka skradła również serca mam. Tygryski produkowane są z kaszy kukurydzianej i są bezglutenowe. Poręczne opakowanie sprawia, że można cieszyć się ich smakami oraz chrupkością wszędzie, a dzięki promocji +12% gratis – dzielić z bliskimi.

Marka Tygryski* doskonale wie, że czas spędzony z rodziną jest czymś najcenniejszym. Z tą myślą opracowała mobilną aplikację „Tygryski”, która podsuwa nam mnóstwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu. W zakładce Pomysły znajdziemy inspiracje do samodzielnego wykonania zabawek i ozdób tj. Owieczki, Pacynki Pszczółki, czy Głodnej Żabci. Takie rodzinne prace plastyczne z pewnością zapewnią wiele zabawy i radości, obudzą w nas kreatywność, ale również pomogą ćwiczyć wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. W aplikacji znajdziemy również zakładki z bajeczkami, do czytania, słuchania i oglądania. To nie tylko świetny pomysł na wspólne spędzenie wolnego czasu, ale również na wzmocnienie więzi dzieci i rodziców. Na uwagę zasługuje również zakładka Dla rodziców.

To właśnie tu specjaliści w dziedzinie psychologii i dietetyki dzielą się swoją fachową wiedzą. Dostępne są artykuły tj. „Dieta na dobry sen”, „O dziecięcych emocjach słów kilka”, czy „Zabawy rozwijające kompetencje emocjonalne” i wiele innych! Aplikacja stale jest uzupełniana o nowe treści. Można ją bezpłatnie pobrać za pośrednictwem Google Play lub App Store.

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką producencką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2022.

Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem czekoladowym +12%: 2,69 zł/ 67 g

Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem truskawkowym +12%: 2,69 zł/ 67 g

 

Tygryski to jedna z marek firmy TBM Sp. z o.o., istniejącej na polskim rynku od 1992 r. Spółka zajmuje się produkcją wielu rodzajów przekąsek, wytwarzanych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i dedykowanych do różnych grup docelowych. Firma z największą starannością dba o klientów, poprawiając i udoskonalając produkty oraz zapewniając im wysoką jakość, co jest poparte najwyższymi ocenami audytów systemów bezpieczeństwa żywności.