Tygryski GOLD na wakacjach!

Jakie wakacje przywołują najwspanialsze wspomnienia? Wiele osób odpowie, że oczywiście te spędzane w domu ukochanych dziadków. Po zakończeniu roku szkolnego dzieci wyruszają w krótsze lub dłuższe odwiedziny do babci i dziadka, by właśnie z nimi spędzić słoneczne lato. Marka Tygryski doskonale wie, że więź łącząca ich z wnukami jest niezwykła, a każda wspólna chwila jest nie do przecenienia. Dla tych wyjątkowych momentów zostały stworzone Tygryski GOLD – chrupki kukurydziane dla młodszych i starszych. Teraz w tę podróż koniecznie zabierz je ze sobą. Na ich widok dziadkowie… ucieszą się jak dzieci!

   Z czym kojarzy się wakacyjny pobyt u dziadków? Przede wszystkim z super zabawą, smacznym jedzeniem i mnóstwem przygód. Oczywiście nie tylko… Z babcią można coś upichcić w kuchni, a z dziadkiem pomajsterkować. To właśnie dziadkowie chętnie dzielą się ze swoimi wnukami zachwycającymi opowieściami z dawnych lat, zawsze mają czas na rozmowę i można mieć z nimi swoje małe wielkie sekrety. Często taką tajemnicą są przekąski, które podsuwają wnukom, a i nierzadko jedzą je razem z nimi, bo przecież u dziadków zawsze jest „coś do chrupania”. Co? Najlepiej jak będą to Tygryski GOLD, które zawsze warto mieć pod ręką, gdy juniorów i seniorów najdzie ochota na przekąszenie czegoś mega smacznego.

Chrupki kukurydziane Tygryski są idealną przekąską, gdy tylko najdzie nas ochota na coś smacznego. Idealne dla małych i dużych, młodszych i starszych – nie bez powodu są numerem 1 wśród najchętniej kupowanych naturalnych przekąsek bez glutenu i dodatku cukru*. Dlaczego z dziadkami warto chrupać akurat Tygryski GOLD? Ponieważ to chrupki, które powstały specjalnie z myślą o nich. Co je wyróżnia?

Po pierwsze ich sekretem jest smak. W wyborze wariantów aktywny udział mieli dojrzali studenci z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy postawili na pyszną paprykę, aromantyczny ser i solony karmel. Po drugie zostały wzbogacone błonnikiem pokarmowym, rekomendowanym w diecie osób starszych i, jako jedyne na rynku z tym składnikiem, są bezglutenowe. Po trzecie, jak wszystkie inne chrupki tej marki, nie zawierają oleju palmowego ani wzmacniaczy smaku. A po czwarte mają większą gramaturę, bo przecież Tygryski uwielbiają, jak się nimi dzielić!

Wniosek? Lato spędzone z ukochanymi dziadkami i ulubionymi Tygryskami GOLD to najprostszy przepis na piękne, i pyszne!, wakacyjne wspomnienia. W każdym wieku!

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2023.

Tygryski GOLD chrupki kukurydziane o smaku paprykowym/ serowym/ solony karmel: ok. 3,49 zł/ 100 g

Tygryski to jedna z marek firmy TBM Sp. z o.o., istniejącej na polskim rynku od 1992 r. Spółka zajmuje się produkcją wielu rodzajów przekąsek, wytwarzanych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i dedykowanych do różnych grup docelowych. Firma z największą starannością dba o klientów, poprawiając i udoskonalając produkty oraz zapewniając im wysoką jakość, co jest poparte najwyższymi ocenami audytów systemów bezpieczeństwa żywności.