Toyota Bank oferuje nawet 500 zł premii w ramach akcji promującej nową Lokatę Sakura

Toyota Bank startuje z wiosenną akcją promocyjną na nową Lokatę Sakura oprocentowaną na 5,8% w skali roku. Klienci, którzy założą i utrzymają depozyt przez określony czas oraz wykonają 5 transakcji kartą płatniczą, otrzymają nawet 500 zł premii. Muszą się jednak pośpieszyć – akcja promocyjna potrwa tylko do końca marca 2024 roku.

Lokata Sakura to nowy produkt Toyota Bank z oprocentowaniem wynoszącym 5,8% w skali roku, na którym klienci mogą zdeponować od 10 000 zł do 100 000 zł. Istnieje możliwość założenia 4 lokat, co w sumie pozwala na ulokowanie aż 400 000 zł. Lokata Sakura, jest lokatą nieodnawialną.

Wiosenna akcja promocyjna „Lokata Sakura z premią” skierowana jest wyłącznie do obecnych klientów Toyota Bank oraz dotyczy nowych środków. Minimalna kwota lokaty – pozwalająca skorzystać z akcji – wynosi 60 000 zł, a minimalna wymagana transakcyjność, to 5 transakcji kartą o łącznej wartości 500 zł miesięcznie w okresie od 1 kwietnia do 30 września 2024 roku.

Dostępne są dwa warianty premii: za samo założenie i utrzymanie Lokaty Sakura (na kwotę minimum 60 000 zł), przysługuje premia w wysokości 300 zł. Natomiast za założenie, utrzymanie Lokaty Sakura (na minimum 60 000 zł) oraz spełnienie warunków transakcyjności, premia wynosi aż 500 zł.

Lokata Sakura nie tylko zapewnia konkurencyjne oprocentowanie, ale także otwiera drzwi do potencjalnych dodatkowych korzyści w postaci premii. Dzięki wiosennej akcji promocyjnej, trwającej tylko do końca marca bieżącego roku, chcemy przede wszystkim nagrodzić naszych lojalnych klientów za ich stałe zaufanie i aktywność. Chcemy także pokazać, że wejście do finansowego świata Toyoty, wiąże się z wieloma systematycznymi benefitami – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji oraz formularz rejestracyjny, są dostępne na stronie internetowej Toyota Bank pod adresem: www.toyotabank.pl/lokata-sakura-z-premia

Informacja o banku:

Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation. Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.