Tomasz Medygrał w zespole Walter Herz

Walter Herz rozbudowuje dział Landlord Representation. Do firmowego teamu dołączył Tomasz Medygrał, obejmując stanowisko Associate Director. 

Tomasz Medygrał legitymuje się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, które zdobył m.in. w globalnej agencji doradczej, skąd przeszedł do Walter Herz oraz w spółkach prowadzących działalność w segmencie biurowym, w tym w dziedzinie rozwiązań typu flex w firmach Senatorska Investment czy Regus. Jest ekspertem z wieloletnią praktyką w branży, specjalizującym się w wynajmie powierzchni biurowych po stronie reprezentacji wynajmującego. W Walter Herz będzie odpowiadał za wynajem powierzchni, tworzenie procedur, standardów oraz strategii związanych z komercjalizacją budynków biurowych.  

– Cieszę się, że do naszej firmy dołączył Tomasz Medygrał, doświadczony ekspert, który przez wiele lat pracował po stronie globalnej agencji. Rozwój usług świadczonych na rzecz właścicieli i inwestorów to kolejny krok w budowie kompetencji Landlord Representation w naszej organizacji. Dzięki połączeniu kompetencji Walter Herz oraz doświadczenia Tomasza dział poszerzy możliwości, a nasi partnerzy i klienci zyskają jeszcze wyższy poziom obsługi. Wieloletnie doświadczenie korporacyjne Tomasza będzie z pewnością wartością dodaną dla naszej organizacji, pozwoli wyznaczyć kolejne, strategiczne kierunki rozwoju biznesu w tym zakresie – mówi Bartłomiej Zagrodnik, Managing Partner /CEO w Walter Herz.   

– To nowy, pełen wyzwań rozdział w mojej karierze. W Walter Herz jestem odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych i finansowych związanych z projektami prowadzonymi w dziale Landlord Representation, w tym m.in. za koordynację procesu komercjalizacji prowadzonego w ramach wyłącznej reprezentacji projektu Blue Office zlokalizowanego w obrębie warszawskiego kompleksu Blue City – informuje Tomasz Medygrał, Associate Director w dziale Landlord Representation w Walter Herz.     

Tomasz Medygrał zaangażowany był w liczne transakcje z udziałem podmiotów globalnych, doradzał w procesach komercjalizacji takich budynków biurowych jak Skyliner, Vector, Central Point, Nowogrodzka Square oraz Plac Zamkowy Business with Heritage, o łącznym metrażu blisko 100 000 mkw. 

W Walter Herz koncentrował będzie się na umacnianiu i rozbudowie struktury działu Landlord Representation. Zadaniem, jakie przed nim stoi jest też poszerzanie portfela klientów firmy i zapewnienie im możliwie najbardziej kompleksowego wsparcia w procesie najmu oraz pomocy w wyborze powierzchni biurowych dostosowanych do nowych modeli pracy oraz stale zmieniających się warunków rynkowych. Głównym wyznacznikiem podejmowanych przez niego działań będzie maksymalizacja korzyści płynących do klientów Walter Herz obsługiwanych przez departament. 

o Walter Herz

Walter Herz jest wiodącym na rynku, polskim podmiotem prowadzącym działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych na terenie Polski. Od 10 lat firma świadczy w całym kraju kompleksowe i strategiczne usługi doradcze. Eksperci Walter Herz doradzają inwestorom, właścicielom nieruchomości i najemcom. Zapewniają pełną obsługę, zarówno firmom z sektora prywatnego, jak i publicznego. 

Doradcy Walter Herz wspierają klientów w poszukiwaniu i wynajmie powierzchni biurowych oraz świadczą usługi doradcze przy realizacji projektów inwestycyjnych w sektorze magazynowym, biurowym, handlowym i hotelowym. 

Firma ma siedzibę w Warszawie i prowadzi oddziały regionalne w Krakowie i Łodzi. Walter Herz jest twórcą Akademii Najemcy, pierwszego w kraju projektu, który wspiera i edukuje najemców powierzchni komercyjnych z całej Polski poprzez organizację specjalistycznych spotkań szkoleniowych. W trosce o najwyższy poziom etyczny świadczonych usług wprowadziła Kodeks Dobrych Praktyk.