Takiej „Przemysłowej Wiosny” jeszcze w Targach Kielce nie było!

Ponad 700 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.

A w skład tego cenionego w całej Europie przemysłowego cyklu wchodzą: STOM-BLECH&CUTTING, STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY. Rekordowa liczba wystawców zaprezentuje to, czego poszukują branżowi zwiedzający – obrabiarki, wycinarki, giętarki, całe linie zrobotyzowane, specjalistyczne maszyny dla odlewnictwa, spawarki, mikroskopy. Tak szeroki zakres branżowy pozwala zdobyć przedsiębiorcom naprawdę szeroki wachlarz nowych kontaktów. Po raz pierwszy w historii ekspozycja „Przemysłowej Wiosny” nie zmieściła się w halach kieleckiego o

Zachwycająca ekspozycja!

Tradycją wystawy w Kielcach jest nie tylko liczba premier, nowości technologicznych czy wszelkiego rodzaju maszyn. Przez cztery dni hale Targów Kielce stają się ogromną pracującą fabryką. Wszystkie urządzenia można zobaczyć podczas działania, co zdecydowanie ułatwia podejmowanie biznesowych decyzji. Tegoroczna ekspozycja zapowiada się rewelacyjnie – wystawcy już powoli kompletują ofertę i jak zgodnie zapewniają „w Kielcach pokażą wszystko co mają najlepsze”.

Będzie merytorycznie

Na szczególną uwagę zasługują również merytoryczne spotkania zaplanowane podczas Przemysłowej Wiosny. Konferencja specjalistyczna organizowana przez znane w branżowym środowisku wydawnictwo ELAMED ma celu zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technologicznych na rynku obróbki stali mających realny wpływ na poprawę jakości oraz sprawności pracy w zakładach produkcyjnych. Z kolei Seminarium „INNOWACJE i NOWE TECHNOLOGIE” to doskonały sposób, aby zaprezentować pakiet informacji dotyczących firmy, technologii lub produktu. Coroczne Seminarium Obróbki Laserowej będzie natomiast uzupełnieniem merytorycznym targów STOM-Laser, a swoją tematyką obejmie wszystkie rodzaje technologii laserowych powszechnie wykorzystywanych w przemyśle. Seminarium „Szybkie prototypowanie materiałów metalowych” to z kolei propozycja Sieci Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny.

Zarejestruj się już dziś i pobierz darmową wejściówkę na targi: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/przemyslowa-wiosna/rejestracja-zwiedzajacych

Szczegóły wydarzenia dostępne są na:

https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna

oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing fait

Zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 22 marca 2024 roku!