Specjalna oferta świąteczna od Wolt. Choinki 
z dostawą pod same drzwi już w godzinę 
od złożenia zamówienia!

Wolt, platforma specjalizująca się w szybkich dostawach jedzenia i zakupów spożywczych, wprowadza wyjątkową, świąteczną ofertę. W grudniu użytkownicy aplikacji z Warszawy mogą zamawiać choinki z dostawą pod same drzwi! W ofercie dostępne są także inne akcesoria świąteczne, takie jak stroiki, lampiony czy bombki.

Przygotowanie do świąt to nie lada wyzwanie dla wielu z nas. Pochłania nas zakupowe szaleństwo, gotowanie, organizacja… Z pomocą przychodzi Wolt, proponując wyjątkową ofertę, pozwalającą zaoszczędzić nieco więcej czasu. Mowa o usłudze, dzięki której, możliwe jest zamówienie choinek za pośrednictwem aplikacji, prosto pod same drzwi – już w godzinę od złożenia zamówienia!

W aplikacji dostępne są choinki o różnych wymiarach – od 125 cm do 250 cm. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mogą wybrać czy chcą choinkę żywą, czy sztuczną. Dzięki temu każdy może znaleźć coś, co odpowiada jego potrzebom. Usługa ta powinna być również znacznym ułatwieniem dla osób mieszkających w blokach, osób niepełnosprawnych czy starszych, które teraz bez problemu mogą zamówić choinkę z dostawą prosto pod swoje drzwi. Ponadto w aplikacji można także znaleźć stroiki, uzupełniające całą świąteczną kompozycję. Z usługi dostaw choinek będą mogli skorzystać użytkownicy Wolt mieszkający w Warszawie.

„To już kolejna edycja naszej dedykowanej, świątecznej oferty, która rokrocznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników aplikacji Wolt. Naszym zadaniem jest reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów i dostosowywanie naszej oferty do zmieniających się sezonów. To pokazuje jak duży potencjał drzemie w branży q-commerce” – komentuje Agata Polityło General Manager w Wolt Polska.

Co więcej, w aplikacji Wolt pojawiła się dedykowana sekcja, która przenosi użytkownika do oferty prezentowej. Szczególnie bogata oferta dostępna jest  w Warszawie, gdzie znajdują się między innymi takie marki jak Inglot, Yope, Mydlarnia Cztery Szpaki, Local Heroes czy Pan tu nie stał. Można tam znaleźć inspiracje na szybkie prezenty świąteczne dla rodziny czy znajomych. I wszystko to z dostawą nawet w 35 minut.

O Wolt

Wolt jest firmą technologiczną, która umożliwia użytkownikom łatwe zamówienie i szybką dostawę jedzenia z ulubionej restauracji oraz zakupy – do domu lub biura. Firma współpracuje z restauracjami oraz partnerami detalicznymi i kurierskimi w 23 krajach, w ponad 240 miastach. Firma z siedzibą w Helsinkach została założona w 2014 roku. Obecnie zatrudnia ponad 5000 osób i jest kierowana przez współzałożyciela i CEO Miki Kuusi. W 2022 roku Wolt i amerykańska spółka Door Dash podjęły decyzję o fuzji. Wolt kontynuuje swoje operacje we wszystkich lokalizacjach, w których firma działała do tej pory.

Więcej informacji: www.wolt.com/for-media