Polecane produkty: Klopsiki mięsne Dobrowolscy od kuchni

Klopsiki mięsne Dobrowolscy od kuchni to pieczone bez dodatku oleju danie przygotowane z najwyższej jakości mięsa wieprzowego. Dedykowane jest wszystkim tym, którzy chcą zaoszczędzić czas spędzany w kuchni, ale jednocześnie jeść zdrowo i smacznie. Klopsiki mięsne mogą stanowić podstawę pełnowartościowego obiadu. Są gotowe do spożycia po podgrzaniu. Wystarczy ugotować np. sos i makaron – pyszny posiłek można zaserwować w kilka chwil. W zależności od dobranych dodatków, można z nimi stworzyć wiele zróżnicowanych kulinarnych propozycji, dopasowanych do indywidualnych upodobań.

Opakowanie 8 szt. (300 g). Orientacyjna cena 14 zł/opak.

Dobrowolscy to rodzinny zakład mięsny założony w 1990 roku przez Stanisława Dobrowolskiego i jego syna Adama, zlokalizowany w Wadowicach Górnych. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wędlin i dań gotowych zgodnie z mottem
„Łączymy smakiem pokolenia”. Do produkcji wykorzystuje mięso pozyskiwane z tradycyjnego chowu. Od początku współpracuje z lokalnymi hodowcami, co łączy z dbałością o środowisko naturalne. Jest firmą ze 100% polskim kapitałem, która uzyskała liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą i certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz „Solidna Firma”.

www.dobrowolscy.pl