Poczuj włoskie wakacje z lodami Bon Gelati

Lato zbliża się dużymi krokami – a już teraz możemy poczuć powiew włoskich wakacji delektując się różnorodnymi smakami lodów Bon Gelati. Co stoi za wyjątkowością naszych lodów? Intensywny smak, puszyste wnętrze, bogactwo dodatków i naturalne składniki!

W poniedziałek 29 maja kontynuujemy naszą przedwakacyjną akcję promocyjną na lody Bon Gelati! Przy zakupie dwóch opakowań lodów z nadzieniem, za każde zapłacimy tylko 9,99 zł za 1 opak. / 900 ml zamiast 14,94 zł! Kremowa konsystencja i duża ilość pysznych dodatków zakręcą w głowie niejednemu miłośnikowi lodowych deserów. W ofercie znajdziemy szeroką paletę smaków: nocciolata, mascarpone, banana split, tiramisu, borówka, truskawka, wiśnia, cytryna, pistacja lub nugat. Dodatkowo użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać
z akcji promocyjnej obejmującej multipaki lodowe na patyku! I tak oto kupując dwa opakowania lodów mini, za każde zapłacimy 11,59 zł/ 1 opak. (12 x 50 ml) zamiast 15,47 zł.
Z kolei przy zakupie dwóch opakowań lodów standard za każde zapłacimy tylko 13,89 zł /1 opak. (6 x 120 ml) zamiast 18,56 zł! W ofercie znajdziemy lody w polewie z białej lub mlecznej czekolady z migdałami.

Lody Bon Gelati posiadają certyfikat Rainforest Alliance Certified. Oznaczenie to jest nadawane produktom naturalnym, które są wytwarzane w sposób zrównoważony.

   

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.