Perfect Gym z aplikacją Pro App: Mobilna rewolucja w zarządzaniu klubami fitness

W stale ewoluującym krajobrazie branży fitness, pozostawanie w czołówce innowacji jest kluczowe. Perfect Gym, znany na całym świecie dostawca najnowocześniejszego oprogramowania do zarządzania siłowniami i obiektami rekreacyjnymi, doskonale zdaje sobie sprawę z tej konieczności.
Znając dynamiczny charakter profesjonalistów fitness, którzy są zawsze w ruchu, firma wprowadziła do swojej oferty zupełnie nowe rozwiązanie – Pro App. To aplikacja mobilna, która zaprojektowana została z myślą o instruktorach i trenerach, aby ułatwić im codzienną pracę.
Pro App: nowy standard w zarządzaniu klubem fitness
Perfect Gym Pro App to coś więcej niż tylko aplikacja mobilna. To przełomowe rozwiązanie, które zostało stworzone w celu wzmocnienia pozycji personelu i podniesienia jakości usług w branży fitness na wyższy poziom.
Aplikacja Pro App to rozszerzenie potężnych już możliwości oprogramowania do zarządzania Perfect Gym. Zapewnia pracownikom dostęp do danych w czasie rzeczywistym dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebują – przed, po lub nawet w trakcie zajęć lub treningów personalnych.
Badania pokazują, że 70% pracowników trzyma swoje telefony w zasięgu wzroku podczas pracy (CareerBuilder, 2016). Nie inaczej jest w przypadku siłowni czy centrum sportowego. Dzięki aplikacji Pro App zainstalowanej na swoich telefonach, nie muszą już oni wykonywać żmudnych, ręcznych zadań ani odwiedzać recepcji za każdym razem, gdy potrzebują jakichkolwiek informacji. Od teraz wszystko jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy sięgnąć do kieszeni.
“Korzystanie z Pro App było dla nas wspaniałym doświadczeniem” -mówi Nana Tsaava z Oktopus Fitness Club. „Aplikacja jest szybka, wygodna i zwiększyła wydajność naszych trenerów. Bezproblemowe oznaczanie sesji osobistych i łatwe zarządzanie treningami grupowymi usprawniło ich zadania, pozwalając im poświęcić więcej czasu na to, co naprawdę ważne: zapewnianie wyjątkowych doświadczeń dla naszych klientów”.
 
Więcej możliwości: odkryj kluczowe funkcje Pro App
Pro App to niezbędne narzędzie w pracy na siłowni, korcie, basenie lub innych miejscach, gdzie aktywność fizyczna jest priorytetem. Pozwala pracownikom sprawnie zarządzać swoim harmonogramem dnia w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Aplikacja dostarcza bowiem szczegółowych informacji o zaplanowanych zajęciach i treningach personalnych konkretnej osoby. Trenerzy zyskują natychmiastowy wgląd w to, kiedy się zaczynają, ile trwają, w którym klubie się odbywają i ile miejsc zostało zarezerwowanych. Dzięki temu mogą lepiej organizować swój czas i być zawsze punktualni.
Co więcej, Pro App pozwala profesjonalistom fitness na efektywne planowanie zajęć, śledzenie frekwencji i łatwe zarządzanie uczestnikami. Upraszcza też cały proces zarządzania treningami personalnymi. Za pomocą aplikacji trenerzy mogą zarówno oznaczać sesje treningowe jako zakończone, jak i dodawać nowe. Jednocześnie uzyskują dostęp do ważnych informacji na temat swoich podopiecznych, takich jak szczegóły ich  rezerwacji czy historia odbytych już spotkań. Jednak to nie wszystko.
Pro App daje im dostęp do kompleksowych profili członków klubu, w tym zdjęć, nazwisk, wieku, danych kontaktowych, aktualnego statusu członkostwa i notatek. Pracownicy mogą również szybko sprawdzić, kto w danym momencie jest obecny na siłowni. Te cenne informacje sprzyjają spersonalizowanym interakcjom i oferowaniu efektywnego wsparcia – od przywitania nowych członków po pomoc w odpowiednim czasie.
Pracownicy klubów otrzymują również dostęp do swoich ocen, wystawionych przez członków klubu. Regularny feedback pomaga im ocenić wydajność ich pracy, zadowolenie klientów, a także umożliwia szybką identyfikację obszarów, w których może być konieczna poprawa. A to wszystko po to, aby zapewnić klientom najwyższej jakości doświadczenia treningowe. Jak potwierdza Nana Tsaava: „Jedną z funkcji, która naprawdę przyciągnęła naszą uwagę, jest możliwość uzyskiwania ocen od członków. Te cenne opinie można wykorzystać do zidentyfikowania obszarów, w których się wyróżniamy i tych, które wymagają poprawy, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych członków”.
Lepsza organizacja pracowników to klucz do zadowolonych klientów 
Dając pracownikom dostęp do intuicyjnej i łatwej w obsłudze aplikacji Pro App, właściciele obiektów sportowych pozwalają im skupić się na tym, co naprawdę ważne – dbaniu o najwyższy poziom obsługi klientów. Utrzymanie ich motywacji i zaangażowania stanowi kluczowy element wydajności każdego przedsiębiorstwa. Dzięki szybkiemu i bezproblemowemu dostępowi do istotnych danych, trenerzy są w stanie lepiej zorganizować swoją pracę, a tym samym dostarczać klientom niezapomniane doświadczenia. W efekcie prowadzi do wzrostu poziomu satysfakcji klientów oraz zwiększenia wskaźników retencji.
Rozwiń potencjał swojego biznesu z Perfect Gym. Poznaj możliwości, jakie daje aplikacja Pro App i przekonaj się, jak łatwo można ją wdrożyć w codzienną rutynę. Aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację, odwiedź naszą stronę internetową perfectgym.com.