Nowość: Parówki Dobre – rewolucja na rynku parówek

Dolina Dobra – producent mięsa z Przechlewa rozszerza swoje portfolio i wprowadza parówki Dobre – charakteryzujące się doskonałym smakiem i jakością polskiego mięsa w przystępnej cenie. 

Dolina Dobra powstała z chęci podkreślenia tego, co dla konsumentów jest ważne: pochodzenia z Przechlewa na Pomorzu oraz jakości i smaku produktów. Jednocześnie jest ona odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy chętnie sięgają po polskie produkty i wspierają krajowych producentów. Dolina Dobra może pochwalić się tylko polską hodowlą, dzięki czemu kupując produkty z portfolio marki mamy pewność, że wybraliśmy w 100% polskie mięso. 

Nowością w asortymencie Doliny Dobra są parówki Dobre. 

 Parówki Dobre powstały z potrzeby stworzenia produktu, który charakteryzuje przystępna cena, bez uszczerbku na jakości i smaku. W tych aspektach nie idziemy na kompromisy. Dlatego przygotowaliśmy produkt o czystym składzie i wyjątkowym smaku. Po przeprowadzeniu badania produktu typu „blind test” wśród grupy kilkudziesięciu zewnętrznych testerów, wiemy, że konsumenci zdecydowanie wybierali nasz produkt i podkreślali właśnie smak, jako jego wyróżnik. Jako Dolina Dobra także gwarantujemy naturalny skład, dzięki czemu jesteśmy pewni, że Parówki Dobre zrewolucjonizują rynek w tej kategorii produktów”- podkreśla Artur Węgłowski, Dyrektor Handlowy Goodvalley, producenta marki Dolina Dobra 

Parówki tak dobre, że można je jeść… bez gotowania

Produkt składa się w 72% z mięsa wieprzowego co jest standardem wśród liderów tej kategorii. Natomiast co czyni parówki Doliny Dobrej lepszymi, to że w całości jest to polskie mięso wieprzowe najwyższej jakości. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, dostępnych w podobnej cenie, Parówki Dobre charakteryzuje naturalny skład: bez konserwantów oraz glutenu. Produkt zawiera tylko naturalne dodatki oraz przyprawy. Parówki Dobre pakowane są w bezpieczne opakowania typu vacuum, co pozwoliło na zoptymalizowanie kosztów produktu, czyniąc go dodatkowo konkurencyjnym cenowo w swojej kategorii, w stosunku do produktów konkurencji. 

Nowy produkt na sklepowych półkach 

Parówki Dobre są obecne lub za chwilę będą we wszystkich najlepszych sieciach handlowych i mniejszych sklepach tradycyjnych. Z premierą produktu związane jest duże wsparcie marketingowe oraz promocje i samplingi. Sugerowana cena detaliczna Parówek Dobrych: 4,99 zł/opak. 

O firmie

Dolina Dobra to nowa nazwa marki Goodvalley, która powstała z potrzeby podkreślenie tego co jest dla firmy ważne: pochodzenia z Przechlewa na Pomorzu oraz jakości i smaku produktów. Dolina Dobra bazuje na wieloletnim doświadczeniu marki Goodvalley. Wszystkie wyroby powstają w harmonii z naturą, zgodnie z najlepszymi praktykami hodowlanymi oraz rolniczymi. Dolina Dobra może pochwalić się także polską hodowlą i wyrobami pochodzącymi tylko z polskiego mięsa.

Przedsiębiorstwo Goodvalley zostało założone w Polsce w roku 1994, jako firma rolniczo-przetwórcza specjalizująca się w produkcji wieprzowiny. Firma prowadzi produkcję w oparciu o własne pola uprawne, pasze i zakłady przetwórcze. Wcześniej Goodvalley, a dziś Dolina Dobra, szczególną uwagę przywiązuje do zagadnień związanych z ochroną klimatu i odpowiedzialnego korzystania z zasobów środowiska. Dodatkowo firmę wyróżnia to, że w swoich produktach nie stosuje konserwantów, a opakowania produktów pochodzą z recyklingu.

Dolina Dobra ogranicza także emisję gazów cieplarnianych na każdym etapie swojej działalności oraz produkuje zieloną energię we własnych ośmiu biogazowniach. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, Dolina Dobra jest aktywnym partnerem lokalnych społeczności i blisko z nimi współpracuje. Spółka współpracuje również z 4 wyższymi uczelniami rolniczymi, z kilkoma szkołami średnimi, a także z organizacjami pozarządowymi. Angażuje się również w projekty międzynarodowe.

Dolina Dobra stanowi synonim nowoczesnego polskiego rolnictwa. Wyznaczając trendy w hodowli, uprawie roślin i produkcji energii odnawialnej z biogazu tworzy ponad 1300 miejsc pracy, operując na areale przekraczającym 13 tysięcy hektarów. 

Firma jest zarówno pionierem technologii, jak i największym w Polsce producentem czystej energii pochodzącej z biogazowni rolniczych.