Nowe nasadki udarowe SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ firmy Milwaukee® – maksymalna trwałość

MILWAUKEE® z myślą o profesjonalistach z branży budowlanej, energetycznej, hydraulicznej, elektrycznej, stolarskiej, ale także transportowej i ogrodniczej systematycznie opracowuje przełomowe rozwiązania w zakresie akcesoriów. Dowodem na to jest wprowadzona na rynek nowa generacja nasadek udarowych SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™. Nasadki dostępne są w rozmiarach ¼”, ”, ½”, ¾” i 1” do napędów kwadratowych. Nowe nasadki od Milwaukee® mają zastosowanie w kluczach udarowych, zakrętarkach i grzechotkach.

„Bez wątpienia nasadki z nowej linii wyróżnia ekstremalna wytrzymałość na udar, dzięki czemu mogą być stosowane podczas wysokich momentów obrotowych. Do tego ich cechą charakterystyczną, niezwykle ważną z perspektywy użytkowników, jest wyraźne i trwałe oznaczenie rozmiaru”Tomasz Wszołek, Regional Training Manager MILWAUKEE.

Maksymalna trwałość nasadek SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ – jak to możliwe?

Nowe nasadki SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ zostały wykonane z wysokowytrzymałej stali kutej. Specjalnie wyprofilowana, sześciokątna geometria gniazda zapobiega ich ześlizgiwaniu się z uchwytu, co ogranicza ryzyko wyrabiania się nasadek i elementów mocujących. W celu ułatwienia nakładania i zdejmowania w konstrukcji nasadki uwzględniono otwór przelotowy i rowek pierścieniowy. Wybór właściwej nasadki ułatwia oznakowanie rozmiarów w postaci wytłoczenia wypełnionego tuszem. Wszystko to gwarantuje optymalną wydajność nasadek nawet w przypadku najbardziej wymagających eksploatacji.

SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ od Milwaukee® – siła akcesoriów najwyższej jakości

W ramach pakietu rozwiązań składających się na SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™, Milwaukee® oferuje również akcesoria do nasadek udarowych, w tym przedłużki, przeguby uniwersalne, adaptery i reduktory. Przedłużki do nasadek udarowych umożliwiają stosowanie narzędzi w trudno dostępnych miejscach. Przeguby uniwersalne o kącie obrotu 15 lub 25 stopni przekładają się na większe możliwości w zakresie dokręcania. W celu zapewnienia maksymalnej wszechstronności, adaptery i reduktory umożliwiają dostosowanie narzędzia do pracy z nasadkami o różnych rozmiarach napędów. Akcesoria SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ są dostępne dla napędów ¼”, ”, ½”, ¾” i 1”. Pierścienie ustalające mają konstrukcję jednoczęściową i są wykonane z elastycznego materiału gumowego, co zapewnia bezproblemowy montaż na nasadkach.

„Wiemy, jak ważna jest nie tylko trwałość akcesoriów, ale łatwe ich przechowywanie. Stąd szyny do nasadek Milwaukee® wyposażone są w zdejmowane zaślepki z zaciskami do mocowania, jak również trzpienie na nasadki. Te ostatnie są przystosowane do przechowywania wszystkich chromowanych i udarowych nasadek z napędem ¼”, ”, ½”powiedziała Anna Stryjska, Regional Category Manager Accesories MILWAUKEE CEE.

O MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE® od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw pozbawionych mankamentów rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie. Bez kompromisów na mocy i wydajności, a także bez emisji spalin, konserwacji czy konieczności stosowania benzyny.