Nowe smaki w Dekadzie Konin

Dekada Konin powiększa swoją ofertę. Na początku marca w centrum otwarty został punkt gastronomiczny Multi Kulti.

Dekada Konin to otwarte w październiku ubiegłego roku zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne, które już zdążyło zdobyć serca okolicznych mieszkańców i podróżnych. W ramach obiektu funkcjonuje nowoczesny dworzec kolejowy wraz z poczekalnią, a w części handlowej klienci mają do dyspozycji 20 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek. Od marca mogą korzystać także z lokalu gastronomicznego Multi Kulti (30 mkw.) oferującego szybkie dania kuchni z całego świata, który dodatkowo uatrakcyjnia ofertę obiektu.

Nowo otwarty punkt gastronomiczny to ukłon zarówno w stronę naszych klientów, którzy chcieliby zjeść posiłek w trakcie zakupów, jak i pasażerów, którzy od teraz mogą skosztować smaków z innych zakątków świata np. oczekując na pociąg mówi Jacek Przybyłek, Dyrektor zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada Konin. – Zależy nam, aby zarówno nasi klienci, jak i podróżni znaleźli w naszym centrum nie tylko bogatą ofertę handlową, ale też usługową i restauracyjną. Dlatego bardzo się cieszę, że grono naszych najemców się powiększa dodaje. 

W menu Multi Kulti klienci znajdą bogaty wybór dań z całego świata, w tym przekąski i napoje. Dania można zjeść na miejscu lub zamówić na wynos. Punkt gastronomiczny działa w godzinach pracy centrum.

Zintegrowane Centrum handlowo-komunikacyjne Dekada Konin to jednopoziomowy obiekt z wejściami do sklepów bezpośrednio z parkingu. Na powierzchni 5500 mkw. znajduje się m.in. Biedronka, RTV Euro AGD, Rossmann, Hebe, Empik, TEDi, Pepco, Dealz, Ziaja, ZOO Karina, Yes, Apart, Vision Express, Kolporter, Ziko Optyk i Multi-Kulti.

Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Kolejowej, która jest jedną z głównych ulic w mieście. Do zalet tej lokalizacji należy bliskość dużych osiedli mieszkaniowych, przystanków komunikacji miejskiej i PKS, a także wygodna infrastruktura drogowa, zapewniająca łatwy dostęp do obiektu klientom z miasta oraz podróżnym odwiedzającym region. Do ich dyspozycji jest również parking na ok. 230 miejsc.

Za komercjalizację centrum odpowiada firma BOIG The Blue Ocean Investment Group.

DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się trzynaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Koninie, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Nysie, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie oraz zrealizowane we współpracy z PKP centrum w Koninie. W ramach współpracy z PKP zaplanowano realizację centrum handlowo-komunikacyjnego w Mińsku Mazowieckim.