Nowe miejsce coworkingu Brain Embassy w centrum biznesowego  Mokotowa. Otwarcie Rzymowskiego już w lutym 2024 r. 

Marka  Brain Embassy poszerza portfolio i umacnia swoją pozycję na rynku przestrzeni coworkingowych. Najnowsza lokalizacja położona jest w budynku Adgar Wave, przy ulicy Wincentego Rzymowskiego 53. Otwarcie coworkingu  na 8. piętrze budynku biurowego planowane jest na luty 2024 roku. Właśnie ruszyła przedsprzedaż powierzchni.

Przyjemny wymiar designu biurowego

Design najnowszego coworkingu na Rzymowskiego został stworzony w marynistycznym stylu. Użytkownicy będą mogli pracować w otoczeniu latarni morskiej czy odpocząć w pokoju drzemek przypominającym kabinę statku. Marka projektując biura pełne miłych dla oka kolorów, naturalnych materiałów i ergonomicznych rozwiązań, pragnie pozytywnie stymulować umysł użytkowników przestrzeni, wspierając ich samopoczucie oraz produktywność. 

„Nasze przestrzenie pokazują, że biura nie muszą wcale przypominać szarych wnętrz z lat 90., a mogą być miejscem, w którym chce się być. Przy projektowaniu nowych lokalizacji zależy nam, aby ich design dodawał użytkownikom energii i budził pozytywne odczucia.
Za każdym razem czerpiemy inspiracje z miejsca, w którym powstaje nasz coworking. Lokalizacja w dawnej siedzibie Teatru Kwadrat na Czackiego nawiązuje więc do teatru, przestrzeń w Adgar PDT Wola na Młynarskiej do czasów PRL-u, a do zaprojektowania naszej najnowszej przestrzeni Brain Embassy Rzymowskiego zainspirowała nas nazwa budynku Adgar Wave i stąd pomysł na styl marynistyczny”
opowiada Piotr Kwiatkowski,  Deployment Manager w Brain Embassy.

Stabilne  miejsce do pracy

„Dynamiczna sytuacja na rynku powoduje, że to właśnie teraz jest dobry czas dla najmu elastycznych miejsc pracy w takich miejscach jak coworking czy biura serwisowane. Wraz
z rozwojem lokalizacji Brain Embassy przede wszystkimi gwarantujemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy częścią Adgar Poland, co czyni nas operatorami
we własnych budynkach, dzięki czemu zapewniamy stabilność najmu”
– dodaje Monika Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzająca w Brain Embassy.

W nowym miejscu klienci będą mogli skorzystać z kompletu wszystkich usług marki, czyli z biur dostosowanych do różnorodnych potrzeb.  Od funkcjonalnego open space, poprzez prywatne biuro, a także Company Units dla firm, które potrzebują większych przestrzeni,
a także pokoje spotkań,  sale konferencyjne i eventowe.

Dodatkowo, przestrzeń open space oferuje wiele różnorodnych stanowisk, takich jak: ciche miejsca pracy, budki telefoniczne, biurka z regulowaną wysokością blatu. Ergonomiczne, dostosowane do użytkującego meble oraz na przykład huśtawki, które dbają  o wprowadzenie elementu mobilności do siedzącego trybu pracy i poczucia komfortu.

Nowe miejsce jest już 6. warszawską lokalizacją marki i 10. na świecie, ponieważ firma rozwija swój koncept również w Izraelu oraz Belgii.

O Brain Embassy

  • Brain Embassy to globalna marka coworkingowa oferująca miejsca do pracy w Tel-Avivie, Antwerpii oraz Warszawie. W przestrzeniach Brain Embassy można wynająć prywatne biuro dla firmy lub biurko do pracy na open space, a także salki spotkań. 
  • Wnętrza Brain Embassy łączą kreatywny design z komfortowymi meblami, elastyczną ofertą oraz przyjazną atmosferą, która pozytywnie wpływa na samopoczucie. Marka oferuje swoim klientom także program rozwojowy z ciekawymi szkoleniami, naukę języków obcych oraz wachlarz eventów, które pozwalają na swobodny networking.
  • Lokalizacje dysponują także rozbudowaną przestrzenią eventową, która umożliwia organizację każdego rodzaju spotkań i wydarzeń, a także nagrywanie podcastów lub transmisji live.

Więcej informacji o nowej lokalizacji Brain Embassy Rzymowskiego oraz rezerwacja powierzchni w promocyjnej cenie: https://lp.brainembassy.pl/rzymowskiego/