SOFTSERVE UZNANY ZA „CHALLENGERA” W RAPORCIE GARTNER MAGIC QUADRANT 2023 DLA USŁUG TWORZENIA OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE

Wyróżnienie za zdolność do realizacji i kompleksowość wizji

SoftServe, wiodący dostawca usług konsultingowych i cyfrowych, ogłosił dzisiaj, że został uznany przez firmę Gartner® za Challengera w Magic Quadrant™ 2023 dla usług tworzenia oprogramowania na zamówienie. SoftServe został doceniony za zdolność do realizacji i kompletność wizji.

– SoftServe jest uznawany na rynku za preferowanego partnera dla wiodących światowych dostawców technologii i przedsiębiorstw – powiedział Alex Chubay, CTO SoftServe – Nasze podejście obejmuje holistyczną perspektywę zawierającą wiedzę biznesową, doświadczenie użytkownika, chmurę i inżynierię danych, a także najnowocześniejsze technologie – takie jak generatywna sztuczna inteligencja – które umożliwiają naszym klientom tworzenie nagradzanych produktów cyfrowych i przekształcanie ich firm.

Raporty Magic Quadrant są kombinacją rygorystycznych, opartych na faktach badań na określonych rynkach, zapewniających szeroki kąt widzenia względnych pozycji dostawców na rynkach, na których wzrost jest wysoki, a zróżnicowanie dostawców jest wyraźne.

Od ponad 30 lat klienci SoftServe polegają na zaawansowanej wiedzy globalnego zespołu ekspertów technologicznych wysokiego kalibru, aby zapewnić niezrównane wsparcie i rosnące innowacje w zakresie rozwoju oprogramowania.

– Wierzymy, że uznanie SoftServe za Magic Quadrant Challenger jest efektem głębi i szerokości naszych możliwości technicznych, dziesięcioleci doświadczenia i wyjątkowego talentu inżynierskiego, który każdego dnia dostarcza światowej klasy wartość naszym klientom – powiedział Chubay.

Ocena Magic Quadrant opiera się na kryteriach zdolności dostawcy do realizacji i kompletności wizji. Przeczytaj raport, aby dowiedzieć się, dlaczego zostaliśmy wyróżnieni oraz poznać spostrzeżenia firmy Gartner dotyczących rynku usług tworzenia oprogramowania na zamówienie.

Pobierz bezpłatną kopię raportu Magic Quadrant, aby dowiedzieć się więcej o uznaniu SoftServe pod tym adresem.

Firma Gartner nie wspiera żadnych dostawców, produktów ani usług przedstawionych w swoich publikacjach badawczych i nie doradza użytkownikom technologii, aby wybierali tylko tych dostawców, którzy mają najwyższe oceny lub inne oznaczenia. Publikacje badawcze Gartner zawierają opinie organizacji badawczej Gartner i nie powinny być interpretowane jako stwierdzenia faktów. Firma Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do tych badań, w tym wszelkich gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

GARTNER jest zastrzeżonym znakiem towarowym i znakiem usługowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na świecie, a MAGIC QUADRANT jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych i zostały użyte w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.