Monumentalna elegancja ciemnych wnętrz

Ciemne kolory użyte w aranżacji wprowadzają do wnętrz wyjątkowe walory estetyczne. Hipnotyzują głębią i ujmują wysmakowaną elegancją, nadając każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Głębokie tonacje wprawnie wydobywają szyk aranżacji. Łączą wdzięk z wyrazistym designem, określając klimat goszczącej w domu elegancji. Sypialnia skąpana w ciemnym odcieniu S500 z kolekcji Tikkurila zachwyca wytwornym spokojem i wprowadza do wnętrza tak potrzebną do odpoczynku harmonię. Efektowny kontrapunkt stanowią podwójne białe skrzydła, które w wielkim stylu zapraszają do środka na chwilę wytchnienia.

Nasycony burgund M339 Tango z palety Tikkurila na ścianie salonu sam w sobie wystarczy, by wprowadzić do wnętrza wysublimowną atmosferę. Połączenie go ze sztukaterią spotęguje gustowny aranżacyjny efekt. Jaśniejsze tekstylia w tonacjach wywodzących się z tej samej gamy kolorów nadadzą wnętrzu lekkość, zachowując elegancki styl wystroju. Na tym tle charakternie wybije się czarno-biały, geometryczny wzór, który zdobi dywan oraz salonowy regał, tworząc spójną stylizację.

Posmak luksusu w gabinecie zapewni ciemny granat L429 farby Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3. W zestawieniu ze szklanym biurkiem na czarnym stelażu wykreuje ekstrawagancki klimat, wprost z okładek magazynów wnętrzarskich. Przecierany dywan i fotel w stylistyce retro niebanalnie dopełnią całość, zaskakując oryginalnością.

Więcej aranżacji w ciemnych barwach znajduje się na stronie www.tikkurila.pl/inspiracje.