Medicover Optyk niebawem w szczecińskim biurowcu OXYGEN

Medicover – jedna z największych w Polsce sieci z branży usług medycznych z początkiem czerwca br. otworzy salon optyczny w biurowcu Oxygen w Szczecinie. Medicover Optyk powstanie na nowo wynajętej powierzchni szczecińskiego biurowca i poszerzy ofertę działającego od lat w Oxygenie centrum medycznego Medicover.

Medicover Optyk to sieć salonów optycznych zlokalizowanych w dużych miastach Polski (Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i  Łodzi) należąca do Medicover. W ofercie salonów pacjenci mają możliwość wykonania badania optometrycznego, jak i skorzystania z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru okularów czy soczewek kontaktowych.

Centrum medyczne Medicover w szczecińskim Oxygenie znakomicie uzupełnia funkcję biurową budynku. Stanowi zarówno duże udogodnienie dla pracujących w nim osób, jak też – ze względu na lokalizację – jest ważnym punktem infrastruktury medycznej miasta. Rozbudowanie jego oferty o szeroki zakres usług optycznych i optometrycznych  z pewnością wpłynie na zwiększenie popularności tego miejsca wśród pacjentów – mówi Agnieszka Gola, Leasing Manager EPP.

Wszędzie, gdzie jesteśmy, dążymy do oferowania zintegrowanej opieki zdrowotnej. Szczecińscy pacjenci, którzy dobrze znają już nasze centrum w biurowcu Oxygen, już niebawem, odwiedzając ten obiekt, będą mogli skorzystać z szerokiego wyboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych, ale i kompleksowo zbadać wzrok. Badania wykonywane będą przez dyplomowanych optometrystów, a oprawy okularowe bezpłatnie dobiorą naszym klientom specjalnie wyszkoleni w tym celu styliści – uzupełnia Magdalena Lipczyńska, Dyrektor Działu Medicover Optyk.

Nowy salon Medicover Optyk zacznie działać 1 czerwca 2022 r. w biurowcu Oxygen przy ul. Jacka Malczewskiego 26 w Szczecinie.

W ramach biznesu optycznego Medicover posiada dodatkowo 20 salonów działających w wielu miastach Polski pod marką Lynx Optique.

***

Od 27 lat działalność Medicover w Polsce koncentruje się na szerokim zakresie usług od zdrowia po wellbeing. W portfolio znajdują się usługi z zakresu profilaktyki i opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej opieki zdrowotnej, innowacyjne usługi stomatologiczne, zaawansowane procedury in vitro, a także  rozwiązania z zakresu wellness, w tym szeroka oferta sportowa i dieta. Medicover prowadzi centra medyczne, szerokoprofilowe szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, centra stomatologiczne, salony optyczne, centra zdrowia psychicznego, a także kluby fitness i siłownie w całej Polsce. Ponadto oferuje pakiety sportowo-rekreacyjne oraz nowoczesny, intuicyjny system do budowania zaangażowania pracowników – Medicover Benefits. Firma Medicover jest obecna we wszystkich regionach Polski.

www.medicover.pl

OXYGEN to zlokalizowany w Szczecinie, przy skrzyżowaniu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego, nowoczesny, dziewięciokondygnacyjny biurowiec o powierzchni ok. 17 tys. metrów kwadratowych (powierzchnia przeznaczona na biuro to prawie 13 tys. m.kw.). Budynek wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych – wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu. Najwyższą jakość zastosowanych rozwiązań potwierdzają firmy z sektora IT wynajmujące powierzchnie biurowe w OXYGENIE.

www.maltaofficepark.pl

EPP to wiodąca firma na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Kompleksy biurowe należące do EPP są zlokalizowane w Warszawie (Park Rozwoju), Szczecinie (Oxygen) i Kielcach (Astra Park). Firma w ramach joint venture z Henderson Park jest również współwłaścicielem i zarządza projektami biurowymi zlokalizowanymi w Poznaniu (Malta Office Park), Krakowie (O3 Business Campus) i Łodzi (Symetris Business Park). Wśród najemców kompleksów biurowych EPP znajdują się największe polskie i międzynarodowe firmy. EPP jest także największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 36 projektów (29 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw.

www.epp-poland.com