Kubota i CANAL+ promują wspólnie nowy sezon serialu The Office PL

Czy pracownicy Kropliczanki, przedsiębiorstwa dobrze znanego fanom polskiej edycji The Office, nosiliby klapki Kubota? Z okazji premiery nowego sezonu serialu jego twórcy, wspólnie z marką Kubota, stworzyli specjalny model klapków rzep, inspirowany przygodami bohaterów produkcji CANAL+. Klapki właśnie trafiły do sprzedaży.

Widzowie mogą już oglądać nowy, trzeci sezon The Office PL, na licencji brytyjskiego serialu BBC The Office. Z tej okazji marka Kubota, kojarzona z najbardziej rozpoznawalnymi klapkami połączyła siły z CANAL+ i stworzyła niespodziankę dla miłośników produkcji.

Prawdziwa gratka dla fanów serialu

W dniu premiery Kubota rozpoczęła sprzedaż nowej minikolekcji klapków na rzep, z hasłami nawiązującymi do słynnej Kropliczanki i perypetii jest pracowników.

Polska produkcja kultowego The Office zyskuje coraz większe rzesze fanów wśród nich znalazł się także zespół Kuboty. Nie mogliśmy przegapić okazji, by uprzyjemnić oglądanie trzeciego sezonu naszym klientom. Nie od dziś w końcu wiadomo, że dobre seriale najbardziej komfortowo ogląda się w klapkach, szczególnie, gdy są to klapki powstałe z okazji premiery nowych odcinków – komentuje Paweł Dąbrowski, Marketing & e-Commerce Director marki Kubota.

Na klapkach wchodzących w skład tej unikatowej kolekcji znalazły się m.in. hasła takie jak „Urodzony szef” czy „Odpowiednio nawodniony”.

Cieszymy się, że z okazji premiery trzeciego sezonu THE OFFICE PL udało się połączyć siły dwóch kultowych polskich marek, jakimi są Kropliczanka i Kubota. Zależało nam na tym, żeby stworzyć kolekcję oddającą ducha nie tylko postaci, ale i całego serialu. A kto widział chociaż przez sekundę Darka Wasiaka ten wie, że nie ma lepszego i odpowiedniejszego obuwia do pracy niż para wygodnych kapci. Czołem pracy! mówi Wojciech Augustyniak, Head of Social Engagement, CANAL+.

Chcesz mieć klapki jak Darek Wasiak? Warto się pospieszyć

Klapki są już dostępne na stronie sklepu Kubotastore.pl. Ich cena wynosi 55 zł, a sprzedaż jest ograniczona czasowo. Klienci mogą wybierać spośród czterech wariantów klapków, wchodzących w skład tej minikolekcji – jednym z nich są klapki inspirowane bohaterem Darkiem Wasiakiem.

Trzeci sezon THE OFFICE PL można już obejrzeć w CANAL+ online.