Kolekcja foliowa z magazynu Prime Collection z Schattdecor już dostępna

Kolekcja magazynowa Schattdecor „Prime Collection“ z 63 wybranymi dekorami w postaci folii Smartflex i Smartfoil jest już dostępna i prezentowana na stronie prime.schattdecor.com.

 

Smartflex

Folie Smartflex doskonale sprawdzą się w łazienkach oraz kuchniach. Nowe wersje kolorystyczne Midnight Blue oraz Pure Graphite stanowią ciekawe uzupełnienie kolekcji. Wszystkie kolory kolekcyjne dostępne są w wersji MAT+ oraz z efektem anti fingerprint.

 

Smartfoil

Folie Smartfoil wyróżniają się bardzo naturalną strukturą z efektami optycznymi i haptycznymi. W Prime Collection wyróżniono cztery obszary: Trend, Express, Nonstop oraz Uni, które różnią się od siebie zasadniczo czasem dostawy.

 

Dekory

Przy wyborze dekorów Schattdecor kierował się aktualnymi trendami w wyposażeniu wnętrz oraz oczekiwaniami swoich klientów. Warto wymienić niektóre z bestsellerów tej kolekcji:

Kalamos

Ten dekor bezsprzecznie wpisuje się w aktualne trendy. Materiały tekstylne o nieregularnej strukturze, naturalne wręcz rzemieślnicze w swojej optyce, znajdują zastosowanie na tylnych ścianach w szafach oraz na elementach drzwi. Dekor Kalamos można stosować, nie tylko we wnętrzach, w połączeniu z dekorami drewnopodobnymi oraz jednobarwnymi.

Cedr Atlas

Ta pasiasta struktura cedru z delikatnymi sękami i naciętymi fladrami nadaje meblom i drzwiom swoistej elegancji. Dzięki harmonijnym przejściom kolorystycznym dekor ten jest bardzo delikatny w swoim charakterze, co dodatkowo podkreśla połączenie go z neutralnymi dekorami jednobarwnymi.

Flagstaff Oak

Ten rustykalny wzór, nagrodzony Interzum Award, wyróżnia się podkreślonymi poprzez cynę rysami drewna. Klasyczna struktura dębowa nabrała wyrazu i nowoczesnego wyglądu, nadając nowego znaczenia pojęciu rustykalności.

Dąb Karlstad

Dąb Karlstadt – z typowymi dla drewna dębowego elementami, zachwyca doskonałą kompozycją i naturalnym efektem 3D. Potencjał tego dekoru wskazuje na to, że ma on szansę stać się godnym następcą bestselleru: Dębu Sonoma.

W ofercie kolekcji jest także bogaty asortyment folii jednobarwnych, a wśród nich duża ilość folii w głębokim macie i z efektem anti fingerprint.