Kobiety z branży nieruchomości na Property Walk w ŁÓDŹ.WORK

13 października br. miało miejsce spotkanie Women in Real Estate in Poland (WIREP), w ramach pierwszego Property Walk w Łodzi. Blisko 40 kobiet zebrało się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a także nawiązać nowe relacje zawodowe i osobiste. Wydarzenie odbyło się na terenie inwestycji biurowej OKAM – ŁÓDŹ.WORK. W spotkaniu uczestniczyły także przedstawicielki Urzędu Miasta Łodzi. 

  • Kobiety, także w naszej branży, są niezwykle przedsiębiorcze, mają ogromną siłę i potencjał. W OKAM mocno stawiamy na parytet płci, dotyczy on zarówno samego Zarządu jak i stanowisk kierowniczych w poszczególnych działach. Przykładamy również ogromną wagę do możliwości łączenia z sukcesem przez kobiety życia zawodowego z osobistym i rodzinnym. Takie spotkania to szansa na wymianę wiedzy, opinii, doświadczenia, a także nawiązanie nowych wartościowych kontaktów. Cieszymy się ponadto, że pierwsze spotkanie z cyklu Property Walk odbyło się w Łodzi, z którą od lat jesteśmy blisko związani, na terenie naszej biurowej inwestycji ŁÓDŹ.WORK – podkreśla Anna Watkowska, Head of People i Członek Zarządu w OKAM Capital.

Anna Watkowska przybliżyła profil działalności OKAM w tym historię OKAMu w Łodzi a także  najbliższe plany inwestycyjne firmy, w tym dotyczące stolicy województwa łódzkiego. Uczestnicy mogli bezpośrednio zwiedzić ŁÓDŹ.WORK, dowiedzieć się więcej o historii tego miejsca, gdzie dawniej działała fabryka Teodora Meyerhoffa, a także o ofercie najmu przestrzeni biurowej. Podczas wycieczki po ŁÓDŹ.WORK goście obejrzeli również przykładową powierzchnię niewykończoną oraz wykończoną wraz z wyposażeniem a także istniejący showroom, w którym wszyscy najemcy ŁÓDŹ.WORK mogą skorzystać z bogatej oferty mebli biurowych. Na spotkaniu poruszona została także, bliska OKAM, tematyka rewitalizacji Łodzi, dzięki której powstają budynki łączące tradycję
i historię z nowoczesnością.

Poza ŁÓDŹ.WORK, w stolicy regionu OKAM zrealizował ważny na mapie miasta projekt kulturalno-rozrywkowy Strefę Piotrkowska 217. W jej sąsiedztwie prowadzi obecnie pierwszą inwestycję mieszkaniową w Łodzi. W planach ma kolejną, tym razem zlokalizowaną obok ŁÓDŹ.WORK, przy ul. Dowborczyków, gdzie powstać ma około 300 mieszkań. 

WIREP jest Stowarzyszeniem, którego działania koncentrują się na wsparciu edukacji i networkingu kobiet, wymianę doświadczeń między nimi, a także pomocy w godzeniu życia zawodowego z prywatnym. 

OKAM Capital od 18 lat jest liderem wśród firm developerskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio OKAM znajduje się 25 projektów w 7 miastach w Polsce, m.in. Strefa PROGRESS, Strefa Piotrkowska 217 i ŁÓDŹ.WORK w Łodzi, INCITY oraz CITYFLOW na Woli, MOKKA, VISTA i CENTRAL HOUSE na Mokotowie, ARLET HOUSE na Ochocie, ŻOLI ŻOLI na Żoliborzu, BOHEMA – Strefa Praga na Pradze Północ w Warszawie a także 62 ha na warszawskim Żeraniu. W Katowicach firma realizuje inwestycje w Dolinie Trzech Stawów: DOM W DOLINIE TRZECH STAWÓW oraz INSPIRE. W aktywach OKAM znajdują się również zabytkowe kamienice w centrum Katowic a także w Krakowie. Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje mieszkaniowe OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia np.: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, hulajnóg, oczyszczacze powietrza, fotowoltaika, powtórne wykorzystanie deszczówki, etc.

www.okam.pl  | www.facebook.com/okamcapital  |  www.linkedin.com/company/okam-capital  | www.twitter.com/okamdeveloper

www.instagram.com/okam_developer 


Jeśli nie życzą sobie Państwo otrzymywać od nas komunikatów prasowych dotyczących OKAM prosimy o kontakt na adres: okam@okam.pl.