Hotel Młyn Jacka – niech świat się kręci!

Położony w malowniczej okolicy hotel Młyn Jacka to miejsce stworzone do wypoczynku. Obiekt przyciąga bogatą ofertą usług SPA i Wellness, ciekawą historią i unikatowym designem. Ekspozycja maszyn młyńskich dodaje miejscu charakteru.

Historia budynku, w którym mieści się Hotel Młyn Jacka sięga XIX wieku. Jego nazwa nawiązuje do starego młyna, który znajdował się na tym terenie po I Wojnie Światowej. Dziś odrestaurowany obiekt pełni funkcję hotelu z bogatą ofertą SPA i Wellness, zapewniając swym gościom szereg atrakcji. Obiekt zachwyca niepowtarzalnym designem, a ekspozycja starych maszyn młyńskich wnosi dodatkową wartość sentymentalną.

Położony w Jaroszewicach, tuż przy granicy z Wadowicami, hotel Młyn Jacka wraz z przyległymi terenami stanowi kompleks rekreacyjny o powierzchni użytkowej 2,5 tys. mkw. Hotel dysponuje łącznie 68 pokojami. Są to zarówno pokoje typu standard, jak i przestronne pokoje rodzinne typu studio, składające się z dwóch pomieszczeń. 

Oprócz komfortowych pokojów typu standard i studio, hotel ma także w ofercie trzy oryginalnie urządzone apartamenty oraz pokój superior z widokiem na ogród oraz prywatnym, zewnętrznym jacuzzi. Dzięki najwyższej jakości wyposażeniu wnętrz, zapewniają one luksusowe warunki pobytu.

Proponujemy Geberit 

Wśród ekskluzywnego wyposażenia apartamentów o podwyższonym standardzie w łazienkach znalazło się aż 10 egzemplarzy toalety myjące Geberit AquaClean Sela. Model ten łączy wyszukane wzornictwo z nowoczesnymi technologiami i wysokiej klasy materiałami. Przyciąga uwagę eleganckim, purystycznym wyglądem oraz spełnia najsurowsze wymogi względem jakości. 

Technologia natrysku WhirlSpray zapewnia optymalną higienę okolic intymnych, a technika TurboFlush bardzo ciche, wyjątkowe skuteczne i czyste spłukiwanie. Bezkrawędziowa, łatwa do czyszczenia miska ustępowa i automatyczny program odkamieniania pomagają zachować czystość i higienę. Dzięki modułowi Geberit DuoFresh także nieprzyjemne zapachy redukowane są natychmiastowo, a orientację w nocy zapewnia dyskretne oświetlenie ledowe. 

To jednak nie wszystkie zalety toalety myjącej Geberit AquaClean Sela. Model oferuje m.in. możliwość programowania profili użytkowników, pięć ustawień poziomu ciśnienia, indywidualne regulowanie pozycji ramienia natryskowego i temperatury wody. Przeznaczony jest do łącznia z modułem Geberit Monolit i płytką ozdobną z oferty marki.

Luksusowo wyposażone apartamenty przyciągają gości i zachęcają do wypoczynku. Hotel oferuje jednak wiele innych atrakcji. Oprócz pokoi o wysokim standardzie do dyspozycji gości pozostaje bar, basen o długości 16 m, kręgielnia, SPA, a także boiska do krykieta, tenisa i mini golf. W ofercie dla biznesu odnajdziemy również przestrzenie przeznaczone konferencjom biznesowym oraz szkoleniami, zarówno dla małych jak i dużych firm.

Jak przystało na nowoczesny i atrakcyjny obiekt turystyczny, jakim niewątpliwie jest Hotel Młyn Jacka, organizowanych jest tu wiele ciekawych imprez kulturalnych. Miejsce przyciąga organizatorów spotkań biznesowych oraz amatorów niebanalnego wypoczynku. Obiekt słynie ze znakomitej kuchni “Spichlerza Smaków” oraz świetnej oferty zabiegów, a także rozsławia Wadowice ofertą koncertów o już niemal światowej renomie w ramach cyklicznej imprezy “Młyn Jazz Festival”.

Inwestycja została w części zrealizowana ze środków z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Unia dofinansowała projekt kwotą 2 mln zł. Cała inwestycja jest zaś warta ok. 15,5 mln zł.

Więcej informacji na www.geberit.pl

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).