FORTIS INVESTMENTS: NOWY PARK HANDLOWY W CIECHOCINKU ZOSTANIE OTWARTY WE WRZEŚNIU BIEŻĄCEGO ROKU

Sinsay, Rossmann, Dealz i Media Expert to marki, których sklepy zostaną otwarte w nowym obiekcie. Nowy park handlowy powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu sieci Biedronka i stworzy handlową lokalizację, która dla wielu mieszkańców Ciechocinka i okolic będzie preferowaną destynacją zakupową. Nowy obiekt dostarczy na rynek 2000 mkw. powierzchni wynajmowalnej. Podpisane do chwili obecnej umowy dotyczą około 80% z nowo powstających powierzchni. Deweloperem obiektu jest firma Fortis Investments, a za komercjalizację odpowiada Scallier. Trwają zaawansowane rozmowy w sprawie ostatnich wolnych lokali.

Park handlowy w Ciechocinku to kompaktowy obiekt, który uzupełni handlową ofertę miasta o najbardziej pożądane przez mieszkańców sklepy. Drogeria, sklep z branży modowej oraz artykuły elektroniczne w połączeniu z bogatą ofertą spożywczą sklepu sieci Biedronka zapewnią lokalnym społecznościom najbardziej potrzebne artykuły i umożliwią znaczną oszczędność czasu. Otwarcie nowego parku planowane jest na dzień 28 września 2023 roku.

Park handlowy w Ciechocinku to kolejny obiekt realizowany przez Fortis Investments, dewelopera specjalizującego się w dostarczaniu na lokalne rynki nowoczesnych, dopasowanych charakterem do wymagań mieszkańców nieruchomości handlowych oraz mieszkaniowych.

***

Grupa FORTIS to dynamicznie rozwijający się polski deweloper oraz inwestor. Firma do tej pory:

  • zrealizowała nieruchomości o wartości ponad 250 milionów PLN, obejmujące łącznie ponad 50.000 mkw. powierzchni komercyjnych;
  • wybudowała 400 mieszkań (lub przygotowała działki z dokumentacją do budowy) w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Ciechocinku i Koninie;
  • posiada portfel pewnych, sprawdzonych pod względem przyszłych inwestycji nieruchomości.
  • dynamicznie rozwija dział gruntów logistycznych i przemysłowych,

Więcej informacji: https://fortis.investments