Fleetboard: większa wydajność poprzez większą przejrzystość

Wydajne zarządzanie flotą nie jest łatwym przedsięwzięciem. Presja cenowa, ograniczenia czasowe, konkurencja, rosnące koszty i malejąca liczba wykwalifikowanych pracowników to wyzwania, którym codziennie trzeba stawiać czoła.

Fleetboard umożliwia podniesienie wydajności floty, oszczędność kosztów i redukcję zużycia. Dzięki danym, udostępnianym Państwu w czasie rzeczywistym, mają Państwo swoją flotę zawsze pod kontrolą i mogą Państwo skorzystać z inteligentnego połączenia kierowców, floty i zleceń w jedną sieć. Korzystając z naszego know-how, mogą Państwo z naszą pomocą zwiększyć potencjał swojej floty. Napędzamy cyfryzację logistyki w oparciu o technologię chmury z nowym interfejsem klienta oraz poprzez rozszerzenie portfolio produktów o rozwiązanie w zakresie zarządzania logistyką od HABBL Transport!

Zestawienie korzyści.

 • Zarządzanie zleceniami Fleetboard1

  : efektywne procesy logistyczne

 • Gospodarka czasem Fleetboard1

  umożliwiająca optymalne planowanie zadań i tras oraz ułatwiająca spełnienie przepisów i zmniejszająca nakłady na dokumentację

 • HABBL Transport dla perfekcyjnego zarządzania logistyką w oparciu o procesy mobilne
 • Fleetboard Driver – aplikacja dla kierowców
 • Dodatkowo: zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 15 % poprzez analizę użytkowania pojazdu Fleetboard1

  , Fleetboard EcoSupport2

  i szkolenia Mercedes-Benz EcoTraining1

 

Więcej informacji na temat zalet Fleetboard uzyskają Państwo na stronie internetowej www.fleetboard.pl lub bezpośrednio u dealera Mercedes-Benz.