Druga edycja Hansgrohe AquaDays już 10 i 11 maja

Woda to życie i nasza pasja – pod tym hasłem w dniach 10–11 maja 2022 roku odbędą się Hansgrohe Aqua Days. Druga odsłona wydarzenia otrzyma zmienioną formułę – bardziej bezpośrednią niż poprzednio. Interesujesz się wzornictwem, innowacyjną technologią, zrównoważonym rozwojem? Chcesz wiedzieć, jak łączyć przyjemność korzystania z wody oraz ochronę środowiska i globalnych zasobów? Zarejestruj się już teraz!

Co oznacza tegoroczne motto spotkania? To proste. Właśnie woda jest kluczowa dla istnienia naszego całego ekosystemu. W Hansgrohe wierzymy, że ochrona zasobów na jeszcze wyższym niż dotąd poziomie nie musi oznaczać obniżenia jakości życia. Prowadzimy więc intensywne prace nad rozwiązaniami, które przyjemność choćby korzystania z prysznica łączą z oszczędnością – innymi słowy z lepszym, bardziej optymalnym wykorzystaniem zasobów wody na Ziemi. I o tym właśnie chcemy mówić w trakcie Aqua Days. 

Spotkania, które odbędą się 10 i 11 maja 2022, przyniosą odpowiedzi na garść istotnych pytań. Jak się nam udaje realizacja naszego wielkiego marzenia? Jakie innowacje projektowe i technologiczne przybliżają nas do celu? Co dotychczas udało się nam osiągnąć i zamienić w dostępne na rynku produkty, które już dziś oferują jakość na miarę wyzwań naszej niełatwej epoki?

Odkryj innowacje hansgrohe

Podczas Aqua Days zaprezentujemy innowacje produktowe, takie jak zupełnie nowa seria baterii oszczędzających wodę Rebris. Ponadto zrównoważone linie prysznicowe, na czele z serią Pulsify i jej nowym trybem strumienia PowderRain. A także nowe możliwości wzornicze, które przynosi m.in. zestaw prysznicowy Vernis w modnej matowej czerni. Spotkanie będzie też okazją, by poznać nasze pozostałe zrównoważone rozwiązania – od najnowocześniejszych systemów filtrów kuchennych po  linię SmartLiving czy RainTunes.

Poznaj nowości AXOR

Od modnej matowej czerni w kolejnych odsłonach aż po najnowsze rozwiązania prysznicowe, łączące indywidualizację wrażeń z oszczędnością zasobów – w trakcie Aqua Days 2022 zanurzymy się w morzu innowacji AXOR. Odkryj wraz z nami czarne edycje naszych najpopularniejszych kolekcji. Poznaj nową, zrównoważoną linię AXOR Conscious Shower. Zobacz też, jakie możliwości daje seria AXOR Nature Shower przeznaczona do użytku zewnętrznego. W trakcie spotkania zaprezentujemy ponadto nowe akcesoria AXOR Universal Rectangular i wyjaśnimy, w jaki sposób nasza usługa Signature pomaga tworzyć unikatowe rozwiązania, które są odpowiedzią na najbardziej indywidualne potrzeby oraz oczekiwania użytkowników. 

hansgrohe i AXOR – jeszcze bliżej

Nowa formuła, w której odbędą się Aqua Days 2022, opiera się na bardziej bezpośrednim niż dotąd kontakcie. Inaczej niż w roku poprzednim, z platformą spotkań będzie się można połączyć w konkretnych dwóch terminach:  10 maja od godz. 09.00 oraz 11 maja od godz. 16.00. Obydwie sesje, poranna i popołudniowa, będą realizowane na żywo – z udziałem znakomitych ekspertów oraz przedstawicieli firmy Hansgrohe i marki AXOR. Wszystkich uczestników zapraszamy do zadawania pytań poprzez czat Q&A, który będzie towarzyszył obu sesjom. Spotkania potrwają około godziny. Odbędą się w języku angielskim. Szczegóły na stronie https://pro.hansgrohe.com/aquadaysglobal  

Do udziału w AquaDays konieczna jest wcześniejsza rejestracja tutaj: pro.hansgrohe.com/r/registerad2022     

Zachęcamy do zapisu już teraz! 

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1335658983589606/?ref=newsfeed

Link do wydarzenia na LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/aquadays20226920342422598074369/

___

Grupa Hansgrohe

Grupa Hansgrohe, posiadająca w swoim portfolio marki AXOR i hansgrohe, od wielu lat uznawana jest za lidera branży łazienkowej i kuchennej. Założona w 1901 roku w Schwarzwaldzie firma oferuje szeroki wachlarz produktów – baterii, głowic I systemów prysznicowych – łączących doskonałe wzornictwo, najnowsze technologie oraz najwyższą jakość wykonania. W ciągu 120-lat Grupa Hansgrohe wprowadziła na rynek wiele innowacji. Przykładem mogą być: pierwszy prysznic ręczny z wieloma rodzajami strumienia, pierwsza wyciągana bateria kuchenna i pierwszy drążek ścienny do montażu prysznica ręcznego. Aktaulnie firma posiada ponad 18 500 aktywnych praw własności. Grupa Hansgrohe to nie tylko najnowsze technologie, ale równiez doskonała jakość produktów oraz odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska. Zrównoważona produkcja oraz projektowanie przedmiotów codziennego użytku przyczyniajacych się do ochrony zasobów naturalnych jest centralnym elementem działalności firmy. Za sprawą 34 spółek i 21 biur handlowych na całym świecie firma Hansgrohe należy do ścisłej czołówki globalnych graczy branży sanitarnej, docierając ze swoją ofertą do ponad 152 krajów. Produkty sygnowane logotypem AXOR oraz hansgrohe, wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych, można znaleźć m.in.: na elegankich statkach wycieczkowych, w luksusowych hotelach, w ekskluzywnych salonach spa oraz obiektach użyteczności publicznej. Wysokie standardy jakościowe Grupy Hansgohe gwarantuje siedem zakładów produkcyjnych, będących w całości własnością firmy. W 2020 roku Grupa Hansgrohe osiągnęła obrót w wysokości 1,074 miliarda euro. Zatrudnia ponad 4 700 osób na całym świecie, z czego około 60 procent pracuje w Niemczech.