BUDMA WINDOOR-TECH

Odwiedź nas na targach BUDMA WINDOOR-TECH i znajdź dla siebie NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE!

Firma HOMAG Polska zaprasza na targi BUDMA WINDOOR-TECH 2023!
HALA NR 5a / STOISKO NR 8

Most wielofunkcyjny  WALLTEQ M-120 firmy WEINMANN

Stół montażowy BUILDTEQ A-500 firmy WEINMANN

Centrum obróbcze CENTATEQ P-210 firmy HOMAG

 

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO

HOMAG Polska

W dniach 31.01-03.02.2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się targi budownictwa i architektury BUDMA oraz targi maszyn, narzędzi i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i fasad WINDOOR-TECH. Wydarzenie pod hasłem “Dotknij technologii jutra” to najważniejsze i najbardziej wyczekiwane wydarzenie, podczas którego zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania i technologie w obszarze budownictwa drewnianego i stolarki otworowej.

Podczas tej edycji targowej zaprezentujemy następujące rozwiązania:

  • Most wielofunkcyjny  WALLTEQ M-120
    Jest to duża maszyna CNC, której głównym zadaniem jest automatyczne przybijanie płyt poszyciowych (OSB, GK, Fermacell, Rigips) do konstrukcji szkieletowych ścian. Dodatkowo posiada wrzeciono frezarskie z możliwością wymiany narzędzi, dzięki któremu można wycinać wszelkie potrzebne otwory okienne, drzwiowe czy pod gniazdka elektryczne. Most wielofunkcyjny to urządzenie wielozadaniowe, które może się poruszać nad kilkoma stanowiskami roboczymi takimi jak BUILDTEQ R-530.
  • Stół montażowy BUILDTEQ A-500
    Stoły serii BUILDTEQ idealnie nadają się dla małych i średnich zakładów stolarskich. Stoły te doskonale nadają się do produkcji ścian, dachów, stropów ioraz konstrukcji szachulcowych  i lukarn.
  • Centrum obróbcze CENTATEQ P-210
    To centrum gwarantuje optymalną równowagę pomiędzy zapotrzebowaniem na miejsce, wydajnością, obsługą i elastycznością. Wygląda to następująco: konstrukcja bramowa z obustronnym napędem, osobne ustawienie głowicy wiertarskiej i wrzeciona frezarskiego z dwiema niezależnymi osiami Z, dynamiczny podział pola do obróbki wahadłowej i 2-obiegowy system próżniowy z technologią podwójnej uszczelki do płynnej regulacji elementu mocującego.CENTATEQ P-210 posiada magazynek na narzędzia z 24 miejscami, 21 pionowych i 10 poziomych wrzecion wiertarskich wraz z opatentowanym system zacisku wrzeciona. Operator wybiera pomiędzy głowicą 3-, 4- lub 5- osiową. Od tej pory możliwe jest także oklejanie. Ponadto urządzenie CENTATEQ nie wymaga większej powierzchni użytkowej co jego poprzednik z serii P-110 i zapewnia użytkownikowi dostęp z 3 stron.

Dodatkową atrakcją jaką przygotowaliśmy dla naszych gości są okulary VR, dzięki którym przeniesiesz  się w wirtualny świat i zobaczysz na własne oczy, jak może wyglądać Twój park technologiczny! Tego nie można przegapić!

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO

Międzynarodowe Targi Poznańskie
HALA 5A / STOISKO NR 8
Potrzebujesz bezpłatnej karty wstępu?
Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: info-polska@homag.com

Do zobaczenia!