B&B HOTELS partnerem targów SCF 2023 Spring

SCF to największe targi nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. B&B HOTELS będzie partnerem i uczestnikiem tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa w dniach 18-19 kwietnia 2023, co wpisuje się w nową strategię rozwoju sieci w Polsce.

B&B HOTELS to jedna z największych i najbardziej znanych w Europie sieci hotelowych, która zdobyła popularność na scenie międzynarodowej wyważonym połączeniem jakości obsługi, lokalizacji oraz ceny. Pod jej brandem działa obecnie blisko 700 hoteli w kilkunastu europejskich krajach oraz w Brazylii. Z jej standardu możemy skorzystać także w Polsce, a dokładniej w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie i Poznaniu. Już niebawem będzie to możliwe w kolejnych polskich miastach z Kielcami na czele, gdzie jeszcze przed wakacjami ma zostać otwarty nowy hotel sieci.

B&B HOTELS będzie partnerem gastronomicznym SCF 2023 – wiosennych targów centrów handlowych i nieruchomości.

Targi SCF to wyjątkowe wydarzenie dla branży retail, cieszące się każdorazowo ogromnym zainteresowaniem i wysoką frekwencją. Wybór przez organizatorów B&B HOTELS na partnera gastronomicznego spotkania to z jednej strony duże wyróżnienie, z drugiej zaś potwierdzenie naszych wszechstronnych kompetencji w obszarze HoReCa – wyjaśnia Jakub Bilik, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu B&B HOTELS Polska,

B&B HOTELS wystąpi podczas SCF Spring 2023 nie tylko jako Partner wydarzenia, lecz także jego uczestnik, co jest związane z dalszą ekspansją sieci w naszym kraju.

Planujemy w Polsce dalszy i szybszy rozwój ściśle powiązany z długoterminowym najmem nieruchomości. W obszarze naszych zainteresowań mieszczą się także projekty retailowe oraz mixed-use, w których moglibyśmy uczestniczyć jako najemca. Targi SCF to świetna okazja do spotkania w jednym miejscu i czasie wielu przedstawicieli deweloperów czy zarządców centrów handlowych, których już dzisiaj serdecznie zapraszamy na nasze stoisko i do rozmów z naszym zespołem ds. rozwoju – dodaje Jakub Bilik.

SCF to największe targi nieruchomości handlowych połączone z konferencją i networkingiem. Uczestnikami wydarzenia organizowanego cyklicznie przez firmę Evigo.com są deweloperzy, przedstawiciele sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych, a także dostawców usług dla rynku retail. Tematami przewodnimi tegorocznego Forum będą parki handlowe, projekty mixed-use, komercjalizacja z perspektywy wynajmujących oraz gastronomia i rozrywka.

www.hotelbb.com

www.linkedin.com/company/bbhotels-pl

www.facebook.com/BB.Hotels.Polska

www.instagram.com/bbhotelspolska

Grupa B&B HOTELS to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. B&B HOTELS należą do segmentu hoteli value for money, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie hotele we Francji (375), w Niemczech (165), we Włoszech (59), w Hiszpanii (44), w Portugalii (9), w Szwajcarii (8), w Austrii ii Belgii (po 7), w Brazylii (6), w Słowenii (2) oraz w Czechach, Holandii i na Węgrzech (po 1) (wg stanu na Q1 2023). Grupa B&B HOTELS rozpoczęła również swoją działalność na nowych rynkach: w USA, Wielkiej Brytanii i Danii.

Grupa B&B HOTELS rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Poznaniu (156 pokoi), w Warszawie (154), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Lublinie (130), Katowicach (105), Toruniu (93), Nowym Targu (76), Rzeszowie (65).