Przełam nudę dzięki kolorowym skarpetkom z Lidl Polska

W ostatnich latach kolorowe skarpetki z zabawnym motywem zyskują coraz większe grono wielbicieli. Stają się wręcz fenomenem modowym. Nic w tym dziwnego – taki element garderoby przyciąga wzrok i pozwala wyróżnić się z tłumu. Noszą je zarówno mężczyźni, jaki i kobiety, do różnorakich stylizacji. Klienci Lidl Polska w nowej ofercie sieci znajdą kolorowe skarpety firmy SOXO w wielu oryginalnych wzorach, które pozwolą przełamać nudę oraz ożywią każdą stylizację. Oferta jest dostępna od czwartku, 6 kwietnia.

Skarpetki zaczęły być modnym dodatkiem, który w niczym nie ustępuje akcesoriom takim jak torebka lub biżuteria. Nie są już traktowane jedynie jako część garderoby, pełniąca funkcję użytkową. Coraz częściej kupuje się je również jako prezent na różne okazje. Pasują do wielu rodzajów obuwia i sprawiają, że stylizacja staje się ciekawsza. Dr Adam Galinsky, psycholog społeczny z Northwestern University przeprowadził badanie, które wykazało, że to, co nosimy wpływa na sposób, w jaki myślimy, czujemy i działamy. Dotyczy to również naszych skarpet. Wybierając te szalone lub zabawne, manifestujemy naszą pewność siebie oraz wyjątkowość. Wprawia nas to w dobre samopoczucie i pomaga osiągnąć sukces.

Jeśli więc do tej pory nie masz pomysłu na zabawny, wielkanocny upominek dla swoich najbliższych, z pomocą przychodzi firma SOXO i Lidl Polska, które wychodzą naprzeciw fanom oryginalnych upominków. W ofercie sieci można znaleźć kolekcję kolorowych męskich lub damskich skarpet SOXO w rozmiarach 36-46 w cenie 24,99 zł/ 1 para. Do wyboru mamy 6 wzorów, w tym między innymi: smakowite lody, kolorową tęczę, meksykańską tequillę oraz 3 tropikalne owoce – ananas, awokado lub arbuz. Skarpetki składają się w 80% z bawełny, 15% poliamidu i 5% elastanu.

Wyróżnikiem wszystkich skarpet firmy SOXO jest oryginalne opakowanie, dzięki któremu idealnie nadają się na prezent. To doskonały sposób, aby zaskoczyć bliskich nietuzinkowym upominkiem. Dobierając odpowiedni wzór skarpet do osobowości i zainteresowań bliskich, pokazujemy, jak dobrze ich znamy! Skarpety SOXO to magiczne lekarstwo na nudne stylizacje oraz kolorowy zastrzyk dla Twojej garderoby. Kup i przekonaj się na własnej stopie!

Skarpetki damskie lub męskie SOXO
24,99 zł/ 1 para

Skarpetki damskie lub męskie SOXO
24,99 zł / 1 para

Skarpetki damskie lub męskie SOXO
24,99 zł / 1 para

Skarpetki damskie lub męskie SOXO
24,99 zł / 1 para

Skarpetki damskie lub męskie SOXO
24,99 zł / 1 para

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.