Zmiany w zarządzie Wonga

Rada nadzorcza Wonga powołała Agnieszkę Szczepanik na stanowisko członkini zarządu spółki odpowiedzialną za rozwój obecnych i nowych produktów oraz marketing. Z Wongą po 10 latach pożegnała się Sylwia Drejer-Cichucka.

Agnieszka Szczepanik związana jest z Wonga od 2015 r. Od dwóch lat kieruje Departamentem Rozwoju Produktu. Wcześniej jako Dyrektor Departamentu Edukacji kierowała portalem edukacyjnym Kapitalni.org, który jest jedną z największych tego typu platform w Polsce.

Agnieszka Szczepanik jest ekspertem w zakresie przygotowywania i wdrażania strategii produktowych i serwisów internetowych, tworzenia oraz implementacji biznesowych i technologicznych rozwiązań dla www oraz aplikacji mobilnych. Tworzyła platformę VOD w Telewizji Puls, kierowała spółką Grupy ZPR, która zajmowała się digitalizacją i sprzedażą contentu, wdrażała pierwszy w Polsce serwis steamingowy Muzodajnia.

– Przed Wonga wiele produktowych zmian, innowacyjnych rozwiązań, które przygotowujemy dla naszych klientów. Agnieszka ze swoim zespołem odpowiada za nowości, która Wonga wkrótce pokaże – mówi Tomasz Fedyna, prezes zarządu Wonga.

Po 10 latach w Wonga ze stanowiska członkini zarządu spółki odeszła Sylwia Drejer-Cichucka.

– Sylwia była jedną z pierwszych osób, które tworzyły Wonga w Polsce, odpowiadała za rozwój biznesu i produktu oraz marketing. Jej wkład w rozwój Wonga jest nie do przecenienia, dbała o to, żebyśmy byli organizacją innowacyjną, a także skoncentrowaną na człowieku. Życzymy Sylwii powodzenia i wielu fascynujących wyzwań – mówi Tomasz Fedyna. 

————————————————————————————————————————–

O Wonga

Wonga jest częścią Grupy KRUK. Specjalizuje się w pożyczkach internetowych i jest liderem branży finansów online. Firma działa w Polsce od 2012 roku. Wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie consumer finance. Swoją ofertę kieruje do świadomych konsumentów, potrafiących zarządzać swoim budżetem i dbających o płynność finansową. Wonga zapewnia im wygodny dostęp online do produktów finansowych, konkurencyjnych w stosunku do oferty banków. Wonga koncentruje się na sprzedaży pożyczek ratalnych.