Kolejne wyzwanie kupon WOW! w Kauflandzie – kupując owoce, można zyskać 25 zł w punktach PAYBACK

Jesień to pora roku, kiedy szczególnie powinniśmy zadbać o swoje zdrowie oraz odpowiednią dietę. Z tej okazji Kaufland przygotował dla klientów owocowe wyzwanie, w którym za czterokrotny zakup owoców można zyskać nawet 25 zł w punktach PAYBACK.

Klienci z całej Polski, którzy do 2 listopada kupią świeże owoce za min. 6 zł w marketach Kaufland, mogą zdobyć dodatkowe punkty PAYBACK. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem karty PAYBACK oraz posiadać zainstalowaną aplikację. Jest to kolejna odsłona wyzwania, które cieszy się wśród klientów dużym zainteresowaniem. 

Owocna promocja

Zasady wyzwania są proste – klienci kupujący owoce i skanujący kartę PAYBACK, mogą zdobyć dodatkowe kupony o łącznej wartości 25 zł. Po pierwszym zakupie owoców za min. 6 zł klient otrzyma 10 razy więcej punktów za zakup warzyw za min. 3 zł. Po drugim zakupie owoców można otrzymać 20 razy więcej punktów za zakup warzyw za min. 3 zł, po trzecim dodatkowe 500 punktów przy zakupach za min. 50 zł, natomiast po czwartym kolejne 2 000 punktów przy zakupach za min. 100 PLN. Postępy podjętego wyzwania można śledzić w aplikacji PAYBACK. Udział w akcji pozwoli klientom sklepów Kaufland zyskać nawet 25 zł w punktach PAYBACK. 

Regulamin i szczegóły akcji znajdują się na  Kupon WOW! | Kaufland.