Zimowa oferta Accor – 25% zniżki na dwudniowe pobyty w hotelach

Zbliżając się do końca roku, nadszedł czas na przemyślenie idealnego zimowego wyjazdu – czy to odkrywanie słynnych europejskich jarmarków bożonarodzeniowych, ucieczka na wieś, planowanie rodzinnej wycieczki podczas ferii szkolnych czy ekscytujący wyjazd na narty w góry pełne śniegu.

Accor wprowadza nową specjalną zimową ofertę, dzięki której goście mogą liczyć na zniżkę 25% od elastycznej stawki za rezerwacje na minimum dwie noce w sezonie zimowym w ponad 1 800 hotelach w Europie i Afryce Północnej. Oferta jest ważna do 15 listopada 2023 roku, na pobyty między 15 grudnia 2023 roku a 3 marca 2024 roku.

Zarezerwuj na ALL.com z pewnością i odkryj wybrany cel podróży tego zimowego sezonu z Accor. Aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować, kliknij tutaj.

Sprawdź kilka inspiracji na zimową przygodę w zakątkach Europy, by odkryć m.in. słynne jarmarki bożonarodzeniowe w Monachium oraz spędzić rodzinny wypad nad „Węgierskim Morzem”.

# # #

Odwiedź magiczną krainę zimowej bajki na jarmarkach bożonarodzeniowych w Monachium

Podróżni mogą zanurzyć się w czarujących tradycjach Bawarii tej zimy w Monachium. Miasto ożywa świątecznym duchem dzięki urokliwym jarmarkom bożonarodzeniowym takim jak Marienplatz i Tollwood Winter Festival, oferującym ręcznie wykonane prezenty, sezonowe smakołyki i oczywiście grzane wino. Monachijskie ulice są wyściełane zabytkowymi budynkami, które mienią się światłami bożonarodzeniowymi, tworząc magiczną atmosferę do zwiedzania miasta i odwiedzenia ikonicznych miejsc takich jak Pałac Nymphenburg i kościół Frauenkirche.

Doskonale oddający atmosferę legendarnego monachijskiego środowiska dyskotekowego lat 60. i 70., ibis Styles Munich Perlach został zaprojektowany z myślą o starannie dobranych detalach, aby przenieść gości z powrotem do ery dyskotek. Stacja metra Neuperlach Zentrum, znajdująca się tuż przy hotelu, umożliwia szybki dostęp do centrum miasta i jarmarków bożonarodzeniowych.

Aby zarezerwować pobyt, odwiedź: www.all.accor.com/hotel/B547/index.en.shtml.

Odkryj historyczny urok z nowoczesną wyrafinowaną elegancją w Luksemburgu

Luksemburg to ukryty skarb w sercu Europy – niewielki, ale niezwykle zróżnicowany kraj z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, w tym bujnymi lasami, malowniczymi dolinami i urokliwymi wioskami. Jego średniowieczne miasta, takie jak stolica Luksemburg, wyróżniają się doskonale zachowaną historyczną architekturą, jak na przykład Bock Casemates, obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Odwiedzający mogą odkrywać intrygujący związek starego i nowego, przechadzając się przez innowacyjną dzielnicę bankową miasta i kwitnącą scenę kulturalną.

Położony w pobliżu dzielnicy rozrywkowej, Mercure Luxembourg Off Kirchberg to stylowy i nowoczesny hotel u podnóża Luksemburga. W pobliżu znajdują się dogodne połączenia transportowe umożliwiające łatwy dostęp do miasta. Hotel ten oferuje duże i nowoczesne pokoje, a także kameralny bar i restaurację.

Aby zarezerwować pobyt, odwiedź: www.all.accor.com/hotel/A9U6/index.en.shtml.

Podróż dookoła świata w 80 dni z rodziną nad Balatonem

Znane ze swojej zapierającej dech w piersiach naturalnej urody, Balaton to największe jezioro w Europie Środkowej, często nazywane „Węgierskim Morzem”. Otoczone pagórkowatymi wzgórzami i lasami, popularnymi wśród turystów pieszych, z krystalicznie czystą wodą jezioro jest doskonałą destynacją dla miłośników sportów wodnych. Okoliczne winnice i urokliwe miasteczka nad brzegiem oddają smak bogatej kultury winiarskiej i tradycyjnej kuchni Węgier. Balaton to radosne i przyjazne rodzinom miejsce do relaksu, odpoczynku i doświadczania serca węgierskiej kultury w otoczeniu oszałamiającej przyrody.

Mövenpick BalaLand Resort Lake Balaton zainspirowany kultową powieścią Jules’a Verne’a „Wokół świata w 80 dni” sprawia, że każdy z 109 pokoi i apartamentów wyróżnia się unikalnym motywem, stworzonym w duchu tej powieści. Wysokiej jakości resort przyjazny rodzinom oferuje rozrywkę dla wszystkich grup wiekowych, w tym niesamowity BalaLand Family Park, restaurację i taras Pirate, plażowy bar, park wodny i park przygód.

Aby zarezerwować pobyt, odwiedź: www.all.accor.com/hotel/C089/index.en.shtml.

# # #

Marki Accor, które są objęte zimową ofertą:

 • Adagio
 • greet
 • ibis budget
 • ibis
 • ibis Styles
 • Mercure
 • by Mercure
 • Mövenpick
 • Novotel
 • Novotel Suites
 • Pullman
 • Swissôtel
 • Handwritten

Kraje, w których obowiązuje oferta:

Albania, Algieria, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Włochy, Kazachstan, Kirgistan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Monako, Maroko, Holandia, Polska, Portugalia, Macedonia Północna, Rumunia, Serbia, Słowacja, Hiszpania, Szwajcaria, Tunezja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan

Oferta zimowa Accor 25% obowiązuje dla wszystkich elastycznych rezerwacji na pobyty w terminie od 15.12.2023 do 03.03.2024. Wszystkie rezerwacje muszą być dokonane między 31.10 a 16.11.2023. Minimalny pobyt wynosi 2 noce, maksymalny – 10 nocy.