Zawsze w formie, zawsze ze smakiem! Herbatki funkcjonalne Big Active

Herbatki funkcjonalne Big Active to idealny sprzymierzeniec w dbałości o dobrą formę. Te suplementy diety zawierają wiele składników aktywnych, wspierających utrzymanie odpowiedniej wagi, przemianę materii czy też naturalne oczyszczanie organizmu. Linia zawiera trzy warianty, spośród których łatwo wybrać ten najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb: 4 x Super Slim, Active Burn i Detox. Herbatki funkcjonalne Big Active to nie tylko pomoc dla wszystkich, którzy dbają o smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie. To także pyszny smak! Warto po nie sięgnąć, by przejść przez odchudzanie czy detoks w owocowym stylu.

Droga do wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia nie musi być wyzwaniem. Przede wszystkim, warto stawiać sobie racjonalne zamierzenia, nie zniechęcać się potknięciami, lecz krok po kroku zmierzać do określonego celu. W pierwszej kolejności, dobrze jest znaleźć taki rodzaj aktywności fizycznej, który sprawia nam prawdziwą przyjemność. Jazda na rowerze, joga, jogging czy może po prostu codzienne spacery? Możliwości jest mnóstwo. Lato w szczególny sposób zachęca nas również do lżejszych, a przy tym pysznych posiłków, które pomogą uporać się ze zbędnymi kilogramami, a jednocześnie wpłyną na poprawę samopoczucia. Dobrym pomysłem jest też wsparcie w postaci suplementów diety – zwłaszcza tych, które mają super owocowy smak!

Takie są herbatki funkcjonalne Big Active, pełne odpowiednio dobranych, naturalnych składników aktywnych. Ale funkcja to nie wszystko! Dodatek owoców sprawia, że herbatki te cieszą wyjątkowymi walorami smakowymi. Do wyboru są trzy soczyste warianty, dostosowane do określonych potrzeb.

 Herbatka funkcjonalna Big Active 4 x Super Slim o smaku truskawka + mango – suplement diety, stanowiący kompozycję wielu składników aktywnych, takich jak: liść morwy białej, ekstrakt z owoców opuncji figowej, kwiat hibiskusa oraz morszczyn. Dzięki tym składnikom, herbatka wspomaga redukcję apetytu, ograniczenie wchłaniania tłuszczów, pracę układu pokarmowego oraz ograniczenie wchłaniania węglowodanów.

Herbatka funkcjonalna Big Active Active Burn o smaku granat + czerwona pomarańcza – w składzie tego suplementu diety znajdziemy następujące składniki aktywne: nasiona guarany, morszczyn, kwiat hibiskusa. Dzięki nim, herbatka wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, witalność organizmu. 

 

Herbatka funkcjonalna Big Active Detox o smaku cytryna + papaja – ten suplement diety zawiera takie składniki aktywne, jak: pokrzywa, chlorella, skrzyp oraz fiołek trójbarwny. Dzięki ich obecności, herbatka wspomaga eliminację wody z organizmu, pracę wątroby i jelit, naturalne oczyszczanie organizmu oraz pracę nerek i dróg moczowych. 

Dla wygody oraz zachowania jak najwyższych walorów smakowych, każda torebka herbaty zapakowana jest w oddzielną kopertkę. 

Herbatki funkcjonalne Big Active są dostępne w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.

Ceny:

Big Active Herbatka funkcjonalna (każdy wariant)  – 6,99 zł/op.40 g (20 torebek x 2 g)

„Herbapol-Lublin” S.A. to lider polskiego rynku spożywczego z historią sięgającą 1949 roku. Od samego początku inspiruje się naturą i czerpie z jej bogactwa, oferując konsumentom produkty wysokiej jakości.  Portfolio produktowe firmy obejmuje kategorie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, funkcjonalnych, herbat białych, zielonych, czerwonych i czarnych, produktów dżemowych, syropów do mleka i gotowych do picia napojów herbacianych oraz cukierków odświeżających. W portfolio produktowym marki znajdziemy m.in. Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha, Nasza, Polana. Herbapol-Lublin to świetny przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Marka niezmiennie cieszy się zaufaniem czterech pokoleń konsumentów.