Zapraszamy na spotkanie inwestorskie Prefa Group S.A.

W ramach „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!” czyli cyklu kilku spotkań inwestorskich z prezesami spółek publicznych i inwestorami giełdowymi zapraszamy serdecznie na najbliższe spotkanie inwestorskie Prefa Group S.A. – spółki deweloperskiej, świadczącej kompleksowe rozwiązania dla sektora budownictwa mieszkaniowego i notowanej na rynku giełdowym NewConnect.

Spotkanie inwestorskie Prefa Group S.A. będzie miało miejsce już w najbliższą sobotę 25 marca podczas największego w naszym regionie wydarzenia branży inwestycyjnej Invest Cuffs 2023, które odbędzie się na terenie Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Spotkanie inwestorskie będzie składało się z rozmowy na żywo o godz. 15:00-15:40, bezpośrednio transmitowanej online na kanale YouTube RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich oraz równolegle stremowanej na kanałach naszych partnerów.

W tegorocznej edycji „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!” gościem Jacka Grobel, Dyrektora Zarządzającego RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich, będzie Jakub Suchanek – Prezes Zarządu Prefa Group S.A.

Bezpośredni link do transmisji na żywo spotkania inwestorskiego Prefa Group:

Spotkanie inwestorskie Prefa Group S.A. – YouTube

Spotkanie będzie również równolegle transmitowane na kanale partnerskim TradingView:

Spotkanie inwestorskie Prefa Group S.A. autorstwa RelacjeRynku — TradingView

W imieniu RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym rynkiem kapitałowym i wybranymi branżami do aktywnego uczestnictwa w naszym wydarzeniu, które daje niepowtarzalną możliwość bezpośredniej rozmowy z zarządami poszczególnych spółek giełdowych oraz inwestorami giełdowymi. Nasze stanowisko targowe będzie oznaczone numerem 4 i zlokalizowane na parterze, nieopodal punktu rejestracji i głównego wejścia – serdecznie zapraszamy do odwiedzin i rozmowy!

O RelacjeRynku.pl:

Jesteśmy poznańską, prężnie rozwijającą się Agencją Relacji Inwestorskich, zbudowaną na wieloletniej pasji i praktycznemu doświadczeniu w obszarze polskiego rynku kapitałowego. Świadczymy profesjonalne doradztwo oraz dedykowane usługi Investor Relations na rzecz wielu podmiotów giełdowych, dbając o jakość i ciągłość komunikacji z pozostałymi uczestnikami rynku oraz mediami branżowymi.