Zamiast topić Marzannę… kup taniej kontroler Xbox

Microsoft rusza w pierwszy dzień wiosny 2024 z promocją limitowaną na bezprzewodowe kontrolery marki Xbox. W dniach 20-31 marca wybrane modele z oferty będzie można kupić ze zniżką 20%. Akcja kierowana jest zarówno do graczy-miłośników sprzętu sygnowanego znakiem X.

Kontroler bezprzewodowy to niezbędne akcesorium wspierające wrażenia i efektywność gry na konsoli. Najnowsza promocja firmy Microsoft to swoisty prezent na pierwszy dzień wiosny i ukłon w stronę studentów, uczniów oraz wszystkich gamerów, szukających korzystnych ofert na ulubiony sprzęt peryferyjny Xbox.

Rabatem 20% objęty będzie podstawowy model kontrolera bezprzewodowego Xbox w pięciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, żółtozielonym i fioletowym. Urządzenie to cechuje się unowocześnionym designem, z precyzyjnie wymodelowanymi powierzchniami i odświeżonym kształtem oraz przyciskami względem poprzedniej wersji, co wpływa na zwiększony komfort podczas rozgrywki. Umożliwia ono grę na różnych urządzeniach, takich jak konsole Xbox Series X|S, Xbox One, komputery osobiste z systemem Windows oraz urządzenia z systemem Android i iOS.

Promocja będzie ograniczona czasowo i ilościowo. Klienci indywidualni o jej szczegółach będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio u sprzedawców oraz na oficjalnej stronie Xbox.

KOMSA Poland A Westcoast Group Company jest partnerem handlowym i serwisowym technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Już od 30 lat działamy z sukcesem, przede wszystkim na rynku niemieckim. W tym roku połączyliśmy siły z Grupą Westcoast, tworząc wiodący ogólnoeuropejski sojusz dystrybucyjny dla marek telekomunikacyjnych i IT. Nasza wspólna grupa spółek ma łączne przychody operacyjne przekraczające 5 miliardów euro i silny zespół liczący ponad 2000 pracowników. Posiadamy lokalizacje w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Polsce, a także posiadamy centra logistyczne w wielu innych krajach Europy. Oznacza to, że obejmujemy swoim zasięgiem najważniejsze gospodarki Europy – wszystkie kraje, które w nadchodzących latach mają przed sobą ważne zadania cyfryzacyjne i dobre możliwości rozwoju.
I właśnie w tym miejscu będziemy ich wspierać.