Wystartowała czwarta edycja „Kobiet Almette” – „SUPERKobiety Almette”

Almette kontynuuje akcję „Kobiety Almette”, której tegoroczna, czwarta już, odsłona to projekt „SUPERKobiety Almette”. W czterech odcinkach poznamy cztery wyjątkowe kobiety, a bohaterką pierwszego z nich jest Anna Tybor, której SUPERMOC to NAJWYŻSZA ODWAGA. Ania wspina się na 8-tysięczniki i zjeżdża z nich na nartach! Jej historii wysłuchał ambasador Almette, David Gaboriaud, a spotkali się oczywiście na ośnieżonym stoku. Najpierw razem szusowali, a potem przygotowywali pyszne dania z wykorzystaniem serków Almette. Ten odcinek stoi, dosłownie, na wysokim poziomie!

„Kobiety Almette” to wspaniałe historie Kobiet promujące niezwykłą kreatywność, odwagę i prawdziwą kobiecą siłę. W tegorocznej edycji akcji podkreślamy szeroko obecny w popkulturze motyw wewnętrznej mocy. Pokazujemy, że Kobiety dysponują SUPERMOCAMI, czyli unikalnymi zdolnościami i cechami charakteru sprawiającymi, że mogą wiele osiągnąć, poradzić sobie w każdej sytuacji, czynić dobro i pomagać innym. Bohaterką pierwszego odcinka została Anna Tybor, która udowadnia, że nie wszystkie superbohaterki noszą peleryny – niektóre na akcję zakładają narciarskie gogle lub buty do wspinaczki. Serdecznie zapraszamy do poznania jej historii na kanałach „SUPERKobiety Almette” i śledzenia całej akcji w internecie i mediach społecznościowych – zachęca Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Urodzona z nartami na nogach – niezwykła SUPERMOC Anny Tybor

Skialpinistka Anna Tybor to pierwsza kobieta na świecie, która zjechała na nartach z ośmiotysięcznika Broad Peak! Ania urodziła się w rodzinie ze wspaniałymi górskimi i sportowymi tradycjami. Naturalne było, że pójdzie w ślady rodziców, ale znalazła własną drogę w świecie himalaizmu i narciarstwa freeride’owego. Było to możliwe dzięki najwyższej odwadze i  prawdziwej SUPERMOCY, jaką odkryła w sobie. Wspaniałe jest to, że wykorzystuje ją także do tego, aby jako ratowniczka górska pomagać tym, którzy w górach znaleźli się w tarapatach. Jak sama mówi: Jako ratowniczka mogę wykorzystać skialpinistyczne doświadczenie i moje SUPERMOCE w słusznej sprawie – ratując życie. Kiedy nie zjeżdża z najwyższych szczytów i nie pracuje jako architektka, Ania lubi malować i grać na pianinie. To naprawdę SUPERKOBIETA!

Zdjęcia, przepisy oraz historię Anny Tybor można przeczytać/obejrzeć na www Almette:

SUPERKOBIETY – odc. 1 – Anna Tybor – Almette a następny odcinek i kolejna SUPERKobieta już niedługo!