Wyrusz na pyszną przygodę! Tygryski chrupki kukurydziane o smaku miód malina – NOWOŚĆ!

Już od najmłodszych lat dzieci odkrywają świat jaki je otacza i robią to wszystkimi zmysłami – dotykają, słuchają i oczywiście smakują! To właśnie dlatego, podczas każdej małej i dużej przygody lubią mieć pod ręką coś dobrego do przegryzienia. Doskonałym towarzyszem tych beztroskich chwil staną się chrupki kukurydziane Tygryski, które teraz zaskakują nowym, przepysznym smakiem – miód malina! To połączenie oczaruje każdego, kto choć raz go spróbuje…

Marka Tygryski* jako lider w kategorii przekąsek dla dzieci, nie tylko pragnie spełniać oczekiwania i potrzeby swoich Klientów, ale również je odkrywać. Rozszerzając linię Tygrysków deserowych, w której występują chrupki o smaku truskawkowym, jabłkowym, czekoladowym i toffi, o nowy wariant – miód malina, umożliwia znalezienie swojego ulubionego.

Tygryski chrupki kukurydziane – miód malina, podobnie jak pozostałe z tej „rodziny”, doskonale chrupią i są barwione owocami i warzywami. Nie znajdziemy tu sztucznych dodatków oraz oleju palmowego. Ponadto, dzięki bazie w postaci kaszy kukurydzianej są bezglutenowe. Warto zaznaczyć, że nowy smak Tygrysków – miód malina, został wyłoniony w ślepych testach, gdzie Mamy wraz ze swoimi pociechami wybrały go spośród 5 innych propozycji. Fantazyjne połączenie smaku maliny i miodu mocno kojarzy się z ciepłymi, wakacyjnymi wieczorami. Dlatego, jeśli chcecie, by lato było obok Was przez cały czas i to na wyciągnięcie ręki, nowe Tygryski będą strzałem w dziesiątkę! Z pewnością przypadną do gustu nie tylko najmłodszym milusińskim, ale również ich opiekunom, bo Tygryski kochają wszyscy, bez względu na wiek.

* Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2023.

Tygryski chrupki kukurydziane o smaku miód malina: 2,74 zł/ 70 g