Wszystkiego co najlepsze dla każdej mamy – szukaj miłych upominków na półkach sklepów Lidl Polska

Mama, mamusia, matula… chociaż zawsze staramy się okazywać jej miłość, tego dnia każdy chce docenić jej starania dodatkowym gestem. Już 26 maja Dzień Matki, czyli okazja, aby zadbać o relację z osobą, która dała nam życie. Warto sięgnąć choćby po drobny upominek, który wywoła uśmiech i przypomni, jak ważna jest mama w naszym życiu. Dla wszystkich mam i ich dzieci Lidl Polska przygotował specjalną ofertę – między innymi kwiaty i praliny w atrakcyjnych cenach.

Już w piątek, 26 maja, obchodzimy w Polsce Dzień Matki. Niezależnie od tego, jak toczy się nasze życie na co dzień, ta szczególna data to idealna okazja, aby wykazać się miłym gestem w stosunku do naszych rodzicielek. Wspólna kawa czy spacer, a także drobny upominek, potrafią zdziałać cuda! Idealny prezent w niskiej cenie można znaleźć w ofercie sieci Lidl Polska już od czwartku, 25 maja.

Na półkach na klientów czekać będzie m.in. szeroka oferta kwiatów, w tym róże, 13 sztuk, aż 50% taniej za drugi bukiet, czyli jedyne 8,99 zł za 1 bukiet przy zakupie dwóch. Z kolei 10 sztuk pięknych i pachnących frezji to tylko 17,99 zł! Dla lubiących klasykę sieć oferuje 10 sztuk gerberów lub goździków w cenie 9,99 zł za bukiet! W ofercie Lidl Polska klienci znajdą również moc tulipanów w różnych kolorach i wielkościach – wszystkie z Polski! Za tulipany w bukiecie aż 25 sztuk zapłacimy 39,99 zł, mix 35 kwiatów to jedynie 59,99 zł, a 50 – tylko 69,99 zł! Możemy też oczywiście wybrać kompozycje mniejsze: składające się z 7 (12,99 zł), 9 (18,99 zł) czy 15 tulipanów (26,99 zł). A to jeszcze nie wszystko! Sklepy Lidl Polska na Dzień Matki przypominać będą piękny ogród: do wyboru mamy również gotowe bukiety, np. z różami, irysami czy piwoniami. Ceny zaczynają się już od 24,99 zł za bukiet o wysokości 40 cm. Natomiast bukiet ekskluzywny o wysokości 50 cm, zawierający różne rodzaje kwiatów, oferowany jest w cenie 79,99 zł. Wiązanki w kolorach czerwieni, różu, pomarańczy i fioletu,
w atrakcyjnych, niskich cenach, znaleźć można w Lidlu już od czwartku!

Dodatkowo w ofercie sieci przez pięć dni (od poniedziałku do piątku 22-26 maja) obowiązuje promocja do –40% na wybrane praliny. W piątek, 26 maja, drugą sztukę Rafaello kupimy 68% taniej za jedyne 8,99 zł za opakowanie przy zakupie dwóch! Piękny bukiet kwiatów idealnie dopełni słodki podarunek… a spróbować można go zawsze razem z mamą. Od czwartku do soboty, 25-27 maja, oferowane są promocje na drugi produkt, m.in. z aplikacją Lidl Plus taniej kupimy drugie opakowanie praliny Giotto (15,99 zł) oraz Ptasie Mleczko (10,99 zł). W supercenach znajdziemy również tort śmietankowy z brzoskwiniami – 18,99 zł – i makówkę lub skubaniec za 9,99 zł. Do czegoś słodkiego przyda się również filiżanka kawy: tylko w czwartek, 25 maja, 50% taniej za drugą tańszą kawę ziarnistą.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.

Strona www: https://www.lidl.pl