Volkswagen Bank nawiązał współpracę z domem aukcyjnym Ardor Auctions

Volkswagen Bank, posiadający w ofercie kredyt gotówkowy na dowolny cel, w tym na klasyka, w kwietniu 2022 r. rozpoczął współpracę z Ardor Auctions. To jedyny w Polsce dom aukcyjny dla pasjonatów klasycznej i zabytkowej motoryzacji.

Partnerstwo między Volkswagen Bank a Ardor Auctions otwiera wiele możliwości – zwłaszcza dla pasjonatów klasycznej motoryzacji. Goście domu aukcyjnego będą mogli na miejscu zapoznać się z ofertą banku, w ramach której na szczególną uwagę zasługuje atrakcyjnie oprocentowany kredyt na klasyka. Tym samym będą mogli zrobić pierwszy krok do realizacji marzenia o własnym oldtimerze lub youngtimerze.

– Klasyczne auta w naturalny sposób stanowią pomost między latami, które są już za nami, a współczesnością. Ich ponadczasowe piękno zachwyca nawet tych, którzy na co dzień twardo stąpają po ziemi. Nie dziwi zatem, że klasyki cieszą się coraz większą popularnością. Jesteśmy dumni, że jako Volkswagen Bank możemy wspierać realizację marzeń o własnym oldtimerze lub youngtimerze. Pragniemy, aby pasjonaci klasycznej motoryzacji kojarzyli nas jako bank, który rozumie ich pasję i ma dla nich odpowiednią ofertę – podkreśla Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce, który dostarcza produkty bankowe w ramach Volkswagen Financial Services.

Kredyt gotówkowy od Volkswagen Bank to idealna opcja dla pasjonatów klasycznej motoryzacji. Finansowanie można wykorzystać nie tylko na kupno wymarzonego samochodu, ale także np. na potrzebne do jego remontu części, transport oraz bieżącą renowację lub rozbudowę warsztatu. Maksymalna kwota kredytu, o jaką można się starać, to nawet 50 tys. zł. W promocyjnej ofercie prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%, a oprocentowanie 8,87%, RRSO 9,24%*.

Zainteresowanie autami klasycznymi rośnie zarówno wśród pasjonatów spędzających każdą wolną chwilę w garażu, kolekcjonerami powiększającymi swoje zbiory wyszukanymi egzemplarzami, jak i wśród osób szukających nowych sposobów na ulokowanie nadwyżki oszczędności. Zakup ponadczasowych modeli może być doskonałą lokatą, a coraz częściej dobrą długoterminową inwestycją. Przede wszystkim to jednak spełnienie marzeń. Cieszy nas fakt, że marka taka jak Volkswagen Bank wspiera fanów klasycznej motoryzacji. Nie możemy doczekać się efektów tej współpracy – komentuje Przemysław Grygiencze, Dyrektor Generalny w Ardor Auctions.

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta firmowe, lokaty, karty bankowe, kredyty, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. Więcej informacji na stronie internetowej Volkswagen Financial Services.

* Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,24% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28.000 zł całkowita kwota do zapłaty 34.060 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 8,87 % w skali roku, całkowity koszt kredytu  34.060 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 6.060 zł) 54 miesięcznych rat, w wysokości po 631 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.02.2022 r.

Dodaj komentarz