Victorinox łączy siły z firmą adidas we wspólnym designerskim przedsięwzięciu

Firmę adidas, podobnie jak Victorinox, cechuje zamiłowanie do precyzji, wiedzy specjalistycznej i stylu. Od 1884 roku wyposażamy śmiałków udających się na miejskie przygody i przecieranie górskich szlaków na całym świecie. Obie firmy nieustanie również rozwijają swoje wzornictwo – wyznaczając standardy, podążając za duchem czasu i podzielając oddanie rzemiosłu oraz zamiłowanie do innowacji, zręczności, rytmu, pasji i zabawy.

 

Ze wspólnych fascynacji Victorinox i adidas zrodziła się chęć, by stworzyć produkt łączący najlepsze strony obu marek – sneakers adidas EQT 93 Victorinox.

 

Detale i wzornictwo tego obuwia stanowią odzwierciedlenie naszego partnerstwa. Na sznurówkach widnieją nazwy naszych firm, logo Victorinox i adidasa – na szlufce języka, ikony obu firm – na uchwytach na piętach, a na każdej podeszwie współrzędne geograficzne firm adidas i Victorinox, odpowiednio na prawym i lewym bucie. Kolorystyczne akcenty w szarościach i czerwieni Victorinox dodają temu obuwiu energii. Nasza silna strona – innowacja – przejawia się w detalach, takich jak wzór Damast widoczny na boku buta oraz pasek na wyjątkowe skórzane etui.

A co znajduje się w środku tego etui? Jest nam niezwykle miło poinformować, że Victorinox zaprojektował specjalnie z myślą o tych sneakersach edycję limitowaną scyzoryka Classic SD Solemate. Do tego małego scyzoryka wielofunkcyjnego dołączyliśmy breloczek – oraz to eleganckie skórzane etui, które można przyczepić do buta. Na ostrzu i okładzinach scyzoryka Classic SD Solemate z edycji limitowanej zostały wyryte współrzędne geograficzne Ibach i Herzogenrauch na znak zacieśnionej współpracy obu firm.

 

Uwaga: oba produkty należą do edycji limitowanej, co oznacza, że zarówno adidas EQT 93 Victorinox oraz scyzoryk dostępne są wyłączne na wybranych rynkach. Można kupić je oddzielnie Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach internetowych sklepów obu firm.

Zdobądź już teraz owoce naszej współpracy – ponieważ nie ma nic lepszego niż bycie przygotowanym na przygody, mając kultowy scyzoryk w kieszeni i świat u swoich stóp.

O MARCE VICTORINOX

Działająca od 1884 roku rodzinna firma Victorinox założona w Szwajcarii przez Karla Elsenera, zajmowała się początkowo produkcją noży. Międzynarodowym sukcesem marki była produkcja scyzoryków żołnierskich dla Armii Szwajcarskiej. Tak narodziła się ikona – legendarny szwajcarski scyzoryk, który ewoluował na przestrzeni lat. Obecnie znana na całym świecie marka Victorinox z ponad 130 letnią tradycją ma niezmienne wartości: jakość, funkcjonalność, innowacyjność oraz ikoniczny design. W oparciu o niezawodność i lata doświadczeń pracy z flagowym produktem, dziś portfolio marki uzupełniają takie produkty jak: walizki, zegarki, perfumy, torby, odzież, noże domowe i profesjonalne. Kultowy design, praktyczność i wysoka jakość zapewniają marce pozycję lidera na międzynarodowym rynku.

Dowiedz się więcej: victorinox.pl