Użytkownicy Wolt ponownie wybiorą najlepsze restauracje w swoich miastach. Rusza plebiscyt Wolt Awards 2023

Tysiące użytkowników aplikacji Wolt stworzą unikalną komisję konkursową, która w plebiscycie Wolt Awards, wyłoni najlepsze restauracje z Polski. W ramach głosowania można będzie typować swoje ulubione i sprawdzone lokale w 5 kategoriach. Głosowanie trwa od 2 do 31 października, a dla uczestniczących w nim osób przewidziane są specjalne kody rabatowe do wykorzystania na Wolt.

Rusza kolejna edycja Wolt Awards — plebiscytu organizowanego przez platformę do zamawiania jedzenia i zakupów Wolt. To w nim wszyscy użytkownicy Wolt mogą na chwilę przejąć rolę recenzentów, a następnie oddać głos na najlepsze ich zdaniem restauracje w Polsce. W plebiscycie udział weźmie 246 wyselekcjonowanych restauracji z: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska, które w aplikacji Wolt gromadzą najwyższe oceny. Głosować może każdy, pod warunkiem że w chwili oddania głosu, znajduje się w mieście właściwym dla ich lokalizacji.

Restauracje biorące udział w plebiscycie zostały pogrupowane i przypisane do jednej z kategorii tematycznych: “Comfort Food”, “Zielono mi”, “Dobre, bo włoskie”, “All around Asia”i “Śniadanie do łóżka”. W Warszawie, Krakowie i Poznaniu, użytkownicy będą mogli zagłosować na wybraną restaurację w każdej z pięciu kategorii; we Wrocławiu użytkownicy głosują w kategoriach “Comfort Food”,“Dobre, bo włoskie”, “All around Asia”i “Śniadanie do łóżka”, a w Gdańsku: “Dobre, bo włoskie”, “All around Asia”i “Zielono mi”.

Oddanie głosu jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę woltawards.pl, bądź skorzystać z aplikacji Wolt, gdzie znajduje się specjalny banner przekierowujący do zakładki z głosowaniem. Każdy głosujący może oddać jeden głos w każdej kategorii. Dla tych, którzy najszybciej zagłosują, Wolt przygotował także specjalny kod promocyjny, dający 10 zł zniżki na zamówienie dla koszyka o wartości min. 40 zł. Kod zostanie przekazany w formie specjalnej digitalowej “zdrapki”, która pojawi się na ekranie użytkownika po oddaniu głosu.

Gorąco zachęcamy wszystkich użytkowników Wolt do wzięcia udziału w głosowaniu. Chcemy, aby to oni, kierując się swoimi doświadczeniami kulinarnymi, zdecydowali o wyborze najlepszych miejsc. Równocześnie, organizując kolejną edycję plebiscytu, chcemy nagrodzić ciężką pracę restauracji, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, abyśmy mogli delektować się doskonałymi, oryginalnymi daniami — w trakcie kameralnego spotkania ze znajomymi w domu, czy podczas biurowej przerwy — dodaje Agata Polityło, General Manager Wolt.

Restauracje, które zostaną najwyżej ocenione, otrzymają od Wolt specjalny pakiet, w skład którego wchodzą, m.in.: akcja promocyjna i zniżkowa, promocja w aplikacji i wsparcie marketingowe.


O Wolt

Wolt jest firmą technologiczną, która umożliwia użytkownikom łatwe zamówienie
i szybką dostawę jedzenia z ulubionej restauracji oraz zakupów – do domu lub biura. Firma współpracuje z restauracjami oraz partnerami detalicznymi i kurierskimi w 23 krajach, w ponad 240 miastach. Firma z siedzibą w Helsinkach została założona w 2014 roku. Obecnie zatrudnia ponad 5000 osób i jest kierowana przez współzałożyciela i CEO Miki Kuusi. W 2022 roku Wolt i amerykańska spółka Door Dash podjęły decyzję o fuzji. Wolt kontynuuje swoje operacje pod niezmienioną nazwą we wszystkich lokalizacjach, w których firma działała do tej pory.

Więcej informacji: www.wolt.com/for-media