Ustronianka ruszyła z kolejną kampanią mediową

W zeszłym tygodniu wystartowała nowa kampania promocyjna marki Ustronianka. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja Havas Media.

Ustronianka, będąca oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, ruszyła z kolejną falą kampanii reklamowej, która będzie realizowana przez cały listopad. Działania obejmują kampanię telewizyjną w stacjach ogólnopolskich oraz emisje w prasie. Za zaplanowanie, optymalizację i zakup mediów odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Grupa agencji specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands oraz najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania mediowe i marketingowo-technologiczne. W jej skład wchodzą niezależne podmioty: Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki działające w obszarze Digital Marketingu: Ecselis (agencja performance marketingu zintegrowana z SEO i kontentem), DBI (data science, analityka i data driven marketing), Programmatic Hub (integracja danych i narzędzi w ekosystemie programatycznym), Socialyse (social media, influencer marketing, gaming, e-sport oraz content marketing, kreacja digital & design), Havas Market (kompleksowe usługi dla e-commerce i marketplace), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Havas Intelligence (badania i strategia). Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.