Lidl Polska promuje energooszczędność – klienci kupią żarówki LED w promocji 2+1 za 1 grosz

Polacy mierzą się z galopującym wzrostem cen energii. Jednym ze skutecznych sposobów na oszczędzanie jest technologia LED, która charakteryzuje się niewielkim zapotrzebowaniem na energię elektryczną, co przekłada się na niższe koszty utrzymania gospodarstwa domowego. Chcąc pomóc klientom w utrzymaniu rachunków w ryzach, Lidl Polska wprowadza specjalną promocję: od poniedziałku do środy, 7-9 listopada, klienci sklepów stacjonarnych kupią żarówki LED w ofercie „2+1 za 1 grosz”.

 Do niedawna ekologiczne rozwiązania kojarzyły się niemal wyłącznie z troską o środowisko. Obecne realia – rosnąca inflacja oraz ceny gazu i energii – wymuszają jednak zmianę myślenia. 

Choć eko-rozwiązania opłaca się stosować, mając na uwadze środowisko naturalne, to też dobry sposób na oszczędność energii oraz niższe rachunki za prąd. Redukcję zużycia energii w mieszkaniach warto rozpocząć od wymiany żarówek na te typu LED. W sklepach Lidl Polska aż przez trzy dni – od poniedziałku do środy, 7-9 listopada – obowiązuje specjalna akcja promocyjna na energooszczędne żarówki LED: przy zakupie trzech produktów, trzeci (najtańszy), klienci kupią za symboliczny 1 grosz.

Akcja promocyjna na żarówki LED 2+1 za 1 grosz obowiązuje w sklepach stacjonarnych Lidl Polska od poniedziałku 7 listopada do środy 9 listopada, lub do wyczerpania zapasów.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 800.

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/