Uroczyste otwarcie hotelu B&B Hotels Poznań Old Town

29 września br., w towarzystwie ponad setki zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz miasta, sieć B&B Hotels świętowała otwarcie hotelu B&B Poznań Old Town przy Placu Wolności 16 – swojego największego jak dotąd obiektu w Polsce. 

 Chociaż hotel B&B Poznań Old Town przyjmuje gości już od czerwca tego roku, to jego oficjalne otwarcie miało miejsce 29 września. Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście, na czele z przedstawicielami władz miasta: Prezydentem Poznania – Jackiem Jaśkowiakiem, Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego – Wojciechem Jankowiakiem i Starostą Poznańskim – Janem Grabkowskim. Łącznie ponad 100 osób – pracowników, przyjaciół i partnerów sieci – świętowało otwarcie największego obiektu B&B Hotels w Polsce, dysponującego ofertą 156 pokoi. 

Spotkanie na szczycie

Część oficjalną wieczoru zainaugurowała Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska, wygłaszając powitalne przemówienie.

– Witam wszystkich serdecznie. Dziękuję, że jesteście tutaj z nami, by świętować otwarcie hotelu B&B Poznań Old Town – dziesiątego hotelu B&B Hotels w Polsce. Cieszymy się, że możemy otworzyć nasz hotel pod tak prestiżowym adresem, jakim jest Plac Wolności 16. 

W wystąpieniu Prezes Zarządu sieci B&B Hotels w Polsce nie zabrakło również podziękowań – dla inwestorów, wykonawcy – spółki Utranet, architektów wnętrz – firmy Tremend, autorów grafik, czy dostawców wyposażenia. Gratulacje i słowa uznania popłynęły także w stronę współpracowników, którzy wypracowując dobre wyniki, pozwalają utrzymać zaufanie inwestorów i umożliwiają rozwój sieci B&B Hotels w Polsce.

Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska Fot. B&B Hotels Polska

Zaraz po Beatrice Bouchet na scenie pojawił się Jacek Jaśkowiak – Prezydent Poznania, dziękując B&B Hotels Polska za zaufanie dla Poznania i podjęcie trudnego wyzwania, jakim jest adaptacja i wykorzystanie istniejącego budynku.

Poznań określany jest miastem doznań. Jedno jest pewne – na ich brak goście nie mogli narzekać. Gospodarz – sieć B&B Hotels – zapewnił uczestnikom wieczoru atrakcje zarówno dla ciała, ducha, jak i dla podniebienia.

Sieć B&B Hotels jest obecna już w 10 polskich miastach – w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie i Poznaniu. Co dalej? – Przed nami kolejne lata pracy, kolejne projekty, wraz z którymi będziemy zwiększać w Polsce naszą obecność i poszerzać grono zadowolonych gości – zapewniła Beatrice Bouchet.

www.hotelbb.com

www.facebook.com/BB.Hotels.Polska 

 

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie (stan na październik 2022) hotele we Francji (355), w Niemczech (156), we Włoszech (58), w Hiszpanii (39), Szwajcarii (8), Portugalii i Belgii (po 7), w Brazylii i Austrii (po 6), w Słowenii (2) oraz w Czechach, Holandii i na Węgrzech (po 1). 

Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Poznaniu (156 pokoi), w Warszawie (154), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Lublinie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76), Rzeszowie (65).