Tygryski pałeczki kukurydziane 20% GRATIS! Niech chrupiąca przyjemność trwa dłużej

  Dzieci uwielbiają przekąski! Nawet zaabsorbowane zabawą z przyjaciółmi, w ferworze wakacyjnych aktywności, zawsze znajdą chwilę na „coś dobrego” i to od nas zależy, co będzie tą przekąską. Marka Tygryski z chrrrupiącą przyjemnością podpowiada, że w tej roli doskonale sprawdzą się pałeczki kukurydziane, które teraz dostępne są w promocji +20% gratis

Idealna wakacyjna przekąska dla dziecka powinna spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze najważniejszy, jak zawsze, jest jej skład, a im krótszy i bardziej naturalny, tym lepiej. Istotne jest także to, żeby była wygodna do podania i najlepiej, żeby nie brudziła małych rączek. Jeśli do tego wszystkiego będzie chrupać, chyba każde dziecko będzie w siódmym niebie. Wszystkie te warunki spełniają Tygryski – najchętniej kupowana marka chrupek kukurydzianych w całej Polsce*. Pałeczki kukurydziane Tygryski, bo dokładnie o nich mowa, to przekąska zamknięta w poręcznym opakowaniu, mieszczącym się do plecaka czy worka. Pałeczki są bezglutenowe za sprawą bazy w postaci kaszy kukurydzianej, a ponadto zostały wytworzone bez dodatku soli i cukrów. Teraz każde opakowanie zawiera aż 20% produktu gratis, dzięki czemu można się dzielić chrupiącymi chwilami!

Pomysły na wakacyjne zabawy od Tygrysków dla małych Tygrysków!

Tygryski nie tylko pysznie smakują  ale także bawią i uczą, co jest możliwe za sprawą dedykowanej, mobilnej aplikacji Tygryski, którą można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja ma łatwy w obsłudze, kolorowy interfejs i pełna jest pomysłów na kreatywne zabawy dla dzieci, inspiracji do własnoręcznego wykonania zabawek, a także bajek do czytania, słuchania i oglądania. To jednak nie wszystko, ponieważ również rodzice znajdą w niej coś dla siebie, np. wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki i psychologii czy proste przepisy na ciekawe dania, którym nie oprze się nawet mały niejadek. Już teraz dołączcie całą rodziną do Tygryskowego świata!

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką producencką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2022.

Tygryski pałeczki kukurydziane 20% GRATIS: 2,19 zł/ 50 g

www.tygryski.pl

www.facebook.com/Tygryski/

www.instagram.com/naszetygryski/

www.tiktok.com/@naszetygryski